З Днем Конституції України: привітання у віршах та листівках

Привітання до Дня Конституції у віршах, прозі та листівках

День Конституції України — свято, яке відображає визначний момент в історії нашої країни. Саме 28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила нову Конституцію — документ, що став першою основою для самостійної та незалежної української держави. Це був величезний крок вперед, який закріпив правові основи незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Цей день символізує нашу національну гордість та сильне прагнення до правової держави, демократії та справедливості.

День Конституції: привітання у віршах

►У День Конституції хочу
Вам побажати достатку,
Щоб усе вам було по плечу,
Щоб усі справи йшли гладко,
Звичайно, Батьківщину любити -
Бути сміливим життєлюбом,
Закони держави шанувати,
І жити Вам буде любо!
З Днем Конституції!

Сьогодні свято на моїй землі,
За яке боролись і за яке вмирали,
Діди і прадіди твої й мої, і про яке
Поети мріяли і нишкома писали.
Сьогодні свято на моїй Вкраїні,
І ми про нього можемо сказати вільно,
Свобода слова і права людини – наш закон,
Із чим вітаю вас, шановні, щиро.

►Вітаю вас з Днем Конституції,
Україна - наша держава кохана!
Цей день святий, величний і світлий,
Він нашу незалежність уособлює яскраво.
Бажаю миру, процвітання та щастя,
Україно, залишайся незламна та міцна!

День Конституції України: привітання в прозі

►З Днем Конституції України! Сьогодні ми святкуємо день, коли наша країна отримала свій правовий фундамент, який оберігає наші права та свободи. Хай ця Конституція завжди буде нашою опорою, а принципи, що ми в ній закріпили, нагадують нам про необхідність дотримуватися справедливості та гарантують наш прогрес і процвітання. Вітаємо зі святом, бажаємо миру, благополуччя та взаєморозуміння!

►День Конституції — це свято, коли ми згадуємо про те, що єдність і правова держава є основою нашого суспільства. Сьогодні ми відзначаємо цей день, запевняючи один одного, що захистимо права і свободи кожного громадянина, будемо працювати над покращенням умов життя і забезпеченням справедливості. Нехай наша Конституція завжди буде орієнтиром і направленням нашого розвитку. Вітаємо з Днем Конституції!

►З нагоди Дня Конституції хочемо віддати шану тим, хто працював над створенням та затвердженням нашого Основного Закону. Це гарантія нашої свободи, демократії та правової держави. Конституція об'єднує нас як націю і дає нам можливість розвиватися і процвітати. Дякуємо всім, хто працює над зміцненням наших конституційних цінностей. Бажаємо всім громадянам миру, щастя, злагоди та миру!

Привітання з Днем Конституції у листівках

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День Конституції 2024: історія свята та дата святкування

Більше новин