Зірки Голлівуду, які знають українську мову

Деякі Голлівудські зірки не лише пишаються своїм українським корінням, а й вільно розмовляють рідною мовою.

То з ким зі світових селебріті можна поспілкуватися солов'їною?

Стівен Спілберг

Дідусі талановитого американського режисера були українцями. Один з Одеси, інший – з невеличкого села поблизу Кам'янця-Подільського. Стівен знає українську, адже чув її з дитинства. А ще зізнається, що часом любить поласувати українським борщем. 

Фото: @s.pielberg

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сучасні українки, які надихають

Кетрін Віннік

Кетрін, яку насправді звати Катерина Винницька, стала всесвітньо відомою завдяки головній ролі у телесеріалі Вікінги. Акторка виросла в сім'ї представників української діаспори в Канаді. Кетрін до восьми років спілкувалася виключно українською, тому й зараз чудово нею володіє.

Фото: @katherynwinnick

Міла Йовович

Відома актриса і модель народилася у Києві. Коли дівчинці було 5 років, родина емігрувала до США. Та попри це Міла не забуває про своє коріння. Близько до серця сприймає усе, що відбувається на її Батьківщині, використовує національні мотиви у колекціях одягу, а також співає українські пісні.

Фото: @millajovovich

Міла Куніс

Ще одна відома актриса, яка може похизуватися знанням української мови. Народилася і виросла Міла у Чернівцях, але коли їй було 7, родина переїхала до Лос-Анджелеса. У 2017 році, разом зі своїм чоловіком, відомим Голлівудським актором Ештоном Кутчером, зірка відвідала рідне місто. Але, за словами Міли, у квартиру, де вона проживала до переїзду в Америку, її не пустили

Фото: KAI Z. FEN

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Без макіяжу та зачіски: Як Міла Куніс виглядає вдома

Ольга Куриленко

Українська красуня, що зіграла дівчину Джеймса Бонда. Ольга родом із Бердянська, але у 16 років разом із мамою переїхала до Парижа, де працювала моделлю. Коли вона стала успішною, а замовлення сипалися одне за одним, Ольга вирішила розпочати акторську кар'єру. Сьогодні на її рахунку десятки голлівудських блокбастерів. Один тільки Квант милосердя чого вартий. 

Фото: @olgakurylenkoofficial

Більше новин