Зірковий дубляж анімації "Співай 2" від Illumination: Юрій Горбунов готується до нового шоу талантів

Друга частина анімаційного хіта на великих екранах!

Невгамовний Бастер Мун та його друзі вирушають у нову музичну пригоду. Ще більше грандіозних хітів та запальних виступів на новорічні свята для всієї родини!

Разом з анімаційними героями у яскраву мандрівку відправляються українські зірки дубляжу, серед яких: телеведучий 1+1, ведучий шоу Голос країни Юрій Горбунов, співачка Анна Добриднєва, блогерка Валерія Дідковська і співачка та інфлюенсер Діана Глостер.

Телеведучий 1+1, ведучий шоу Голос країни, 12-й сезон, прем'єра, якого відбудеться на початку 2022 року Юрій Горбунов вже вдруге перевтілився у Бастера Муна – коалу з мультфільму «Співай-2». Що в Голосі, що в анімаційній комедії Горбунов є ведучим популярного співочого шоу. Його герой – завзятий, винахідливий, а ще він невиправний оптиміст. За словами Юрія – це найбільша їхня спільна риса:

«Мій персонаж надзвичайно добрий та завжди відкритий до нових пригод, що неабияк імпонує мені в ньому. Він до кінця відстоює свою мрію, чим надихає та показує, що навіть коли перед тобою закриваються всі двері, але ти не покидаєш спроби їх відчинити, рано чи пізно все вийде. І хоча у Бастера іноді виникає бажання опустити руки, він знаходить в собі сили та заряджає своєю нестримною енергією іншихНовий проєкт безумовно поповнить колекцію улюблених анімацій, адже піднімає дійсно важливі питання. Меседж картини, що головна цінність – це людські стосунки, а любов завжди перемагає, на мою думку, є дуже правильним. З нетерпінням чекаю на прем’єру та запрошую у кіно всіх-всіх

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юрій Горбунов розповів за кого вболівав у цьому сезоні "Танців з зірками", які залишились враження від шоу та на які проєкти очікувати від ведучого найближчим часом

Голосом співачки Анни Добриднєвої знову заговорить нестримна Еш: «Я обожнюю свою героїню і дуже за нею скучила, тому повернення до ролі для мене справжнє свято! Еш пристрасна, емоційна та дуже талановита. Вона – незрівнянна рокерша. А ще в другій частині моя панкушна мала приймає чимало важливих рішень, які змушують багатьох героїв анімації  інакше подивитися на світ. Це дуже мені імпонує в ній. Здається, наче ми пройшли цей шлях разом».

Анна Добриднєва навіть поділилася історією, яка змусила її плакати під час запису: «У другій частині є момент, коли Еш співає в довгоочікуваному дуеті із Лео Левінсом, якого в оригіналі озвучив соліст гурту U2 – Боно. Ще з юних років я захоплювалася та надихалася його творчістю. Тож, коли Еш і Лео співали на сцені, я наче сама виступала з Боно!»

Діана Глостер дебютувала в дубляжі анімації в ролі нової героїні – яскравої Порша – і з поставленим завдання впоралася фантастично. Дівчина захоплено поділилась емоціями: «Обожнюю мультики, ніколи не пропускаю нових релізів та завжди передивляюся старі хіти, а зі «Співай» мене взагалі пов’язує особлива історія. Пам’ятаю, як дивилася першу частину в кінотеатрі та записувала цитати собі  в замітки, настільки мене вразила їхня філософія та глибина. Тож, коли отримала роль у продовженні пригоди, була надзвичайно щасливою. Це новий виклик, а виклики – це моя стихія».  

Про свою героїню Діана говорить із захватом: «Коли я познайомилася з нею, то одразу помітила чимало спільних рис між мною та Порша. Як і я, вона енергійна, активна, завжди прагне бути першою. Єдина відмінність, вона в усьому покладається на свого тата, я ж звикла бути повністю самостійною. Ну, очевидно, що Порша я обожнюю найбільше. А ще, мені здається, ми навіть зовні схожі і це так круто!»

Для блогерки та співачки Валерії Дідковської роль стала першим великим досвідом дубляжу: «Круто бути частиною великого голлівудського проекту з мільйонною аудиторією прихильників по всьому світу! Для мене це перший глобальний досвід у дубляжі, тому, коли запросила на проби, неабияк хвилювалася, оскільки знала, що голос будуть затверджувати аж в Голлівуді. Моя героїня Нуші багато в чому схожа на мене: вона емоційна, неймовірно позитивна та відкрита до нового. А ще ми обидві не уявляємо життя без танцю. Впевнена, Нуші неабияк вразить кожного та стане новою улюбленицею глядачів».  

Дивіться «Співай 2» з 30 грудня в кінотеатрах!

Більше новин