Як зрозуміти, чи серйозні наміри чоловіка щодо вас

Експерт програми «Одруження наосліп 3» Єгор Тополов розповів, на що варто звернути увагу в стосунках.

Ведучий і психолог програми «Одруження наосліп 3» Єгор Тополов Ivona про те, як зрозуміти, чи має чоловік серйозні наміри щодо стосунків.

На думку експерта, існує кілька основних ознак, за якими можна визначити серйозність намірів чоловіка:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поради психолога: Як не розчаруватися в чоловіках

  1. З жінкою, щодо якої у чоловіка серйозні наміри, він буде хотіти (намагатися) проводити максимум свого можливого часу.

Смс-ки, постійні дзвінки, проводити час після роботи і на вихідних - чоловік буде шукати будь-яку нагоду, щоб бути з вами. Якщо він цього не робить, то ви для нього не є пріоритетом, - підкреслює Єгор Тополов.

  1. Відсутність флірту з іншими жінками.

У чоловіка просто не буде на це часу, адже він вже знайшов ту єдину, і подальший пошук не має сенсу. Якщо чоловік говорить, що він хоче «вільних стосунків», то це означає, що ви для нього недостатньо важливі і він ще в пошуку, - запевняє експерт.

3. Розмови та плани про спільне життя разом з жінкою, про дітей.

4. Готовність і бажання вирішувати ваші проблеми.

По-справжньому закоханий чоловік буде намагатися полегшити своїми діями ваше життя. Наприклад, полагодити кран, що тече, поповнити рахунок телефонного номера, замінити колесо тощо, - говорить психолог.

5. Знайомство з друзями та батьками.

Якщо при зустрічі з важливими для нього людьми чоловік вас не знайомить, то це означає, що він не бачить ніяких перспектив у ваших з ним стосунках, - зауважує Єгор Тополов.

Наостанок пам’ятайте, що завжди потрібно звертати увагу на вчинки чоловіка.

Якщо він здійснює вчинки, які перш за все важливі для Вас, то це і показує серйозність його намірів і ставлення до вас, - наголошує експерт.

Нагадаємо, не так давно експерт розкрив секрет успішних стосунків між чоловіком і жінкою у сучасному світі.

Більше новин