Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

5 ознак серйозних намірів чоловіка щодо стосунків

Поради психолога: Як зрозуміти наміри чоловіка щодо вас.

День святого Валентина: 10 найкращих романтичних фільмів усіх часівЗовсім скоро на каналі 1+1 відбудеться прем’єра нового сезону «Одруження наосліп 3». У ньому експерти не лише коментуватимуть дії учасників та проводитимуть психологічні консультації, але й виконуватимуть ролі ведучих. Долі людей буде влаштовувати і психолог Єгор Тополов, який нещодавно розповів Ivona про те, як зрозуміти, чи має чоловік серйозні наміри щодо стосунків.

Читайте також: Поради психолога: Як не розчаруватися в чоловіках.

На думку експерта, існує кілька основних ознак, за якими можна визначити серйозність намірів чоловіка:

  1. З жінкою, щодо якої у чоловіка серйозні наміри, він буде хотіти (намагатися) проводити максимум свого можливого часу.

Смс-ки, постійні дзвінки, проводити час після роботи і на вихідних - чоловік буде шукати будь-яку нагоду, щоб бути з вами. Якщо він цього не робить, то ви для нього не є пріоритетом, - підкреслює Єгор Тополов.

  1. Відсутність флірту з іншими жінками.

У чоловіка просто не буде на це часу, адже він вже знайшов ту єдину, і подальший пошук не має сенсу. Якщо чоловік говорить, що він хоче «вільних стосунків», то це означає, що ви для нього недостатньо важливі і він ще в пошуку, - запевняє експерт.

3. Розмови та плани про спільне життя разом з жінкою, про дітей.

4. Готовність і бажання вирішувати ваші проблеми.

По-справжньому закоханий чоловік буде намагатися полегшити своїми діями ваше життя. Наприклад, полагодити кран, що тече, поповнити рахунок телефонного номера, замінити колесо тощо, - говорить психолог.

5. Знайомство з друзями та батьками.

Якщо при зустрічі з важливими для нього людьми чоловік вас не знайомить, то це означає, що він не бачить ніяких перспектив у ваших з ним стосунках, - зауважує Єгор Тополов.

Наостанок пам’ятайте, що завжди потрібно звертати увагу на вчинки чоловіка.

Якщо він здійснює вчинки, які перш за все важливі для Вас, то це і показує серйозність його намірів і ставлення до вас, - наголошує експерт.

Нагадаємо, не так давно експерт розкрив секрет успішних стосунків між чоловіком і жінкою у сучасному світі.

Свадьба вслепую
Полные эпизоды
2017-03-03
Загружается
Новости
Новости