У Мосейчук перші 100 000 підписників на ютюб-каналі і в гостях Фейгін та Арестович

На 78ий день війни Наталія Мосейчук провела розмову втрьох з Марком Фейгіним та Олексієм Орестовичем, щоб обговорити в чому секрет їх такої народної підтримки.

На особистому Youtube-каналі Наталії Мосейчук, котрий був відкритий близько місяця тому, вже перші 100 000 підписників. І понад 4 мільйони 150 тисяч переглядів. На численні прохання Наталія запросила на розмову адвоката і блогера Марка Фейгіна та радника керівника офісу Президента Олексія Арестовича. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖНаталія Мосейчук і Наталія Островська розплакалися у прямому ефірі під час розмови з Андрієм Бідняковим про окупований Маріуполь

На 78ий день війни Наталія Мосейчук провела розмову втрьох з Марком Фейгіним та Олексієм Орестовичем, щоб обговорити в чому секрет їх такої народної підтримки в ютюб, такого влучного формату зараз. 

Олексій Арестович зазначив:

« Я багато разів намагався не виходити на зв'язок на Інтерв’ю з Марком щовечора. І можливості не завжди вистачало. Відрядження. Та й не завжди були новини. Але зрештою я зрозумів, ми – не новинна агенція. Людям саме потрібна оцінка і думка. І є ще друга річ – сама наявність такої передачі перед сном. Спочатку я думав – буду виходити на такі інтерв’ю  з Марком 2-3 рази на тиждень. Але люди почали писати – як так, ми не можемо заснути». 

В ексклюзивному інтерв’ю:

  • Фейгін розповів, як проти Арестовича в росії запустили пропагандистську машину
  • Чи домовляються вони про що будуть говорити в ефірах
  • Як Арестовичу вдається заспокоювати мільйони людей
  • Що робитимуть вони після перемоги України
  • Якою має бути опозиція в росії
  • Чому Зеленський вирішив залишитися в Києві
  • Де був Єрмак у перші дні війни
  • Не обійшли увагою і інцидент зі спробою нападу росіян на Наталію Мосейчук в Берліні. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ“Говорили, такого народу не існує і нас треба вирізати”: Наталія Мосейчук розповіла подробиці нападу на знімальну групу 1+1 у Берліні

Наталія Мосейчук прокоментувала :

«Це наше відео на каналі мої глядачі довго чекали, просили. Моє інтерв’ю з Фейгіним і Арестовичем. Щовечора величезна кількість українців, росіян по всьому світу дивляться їх в ютюб. Формат народжений війною. Формат – феномен. Ніколи до, і мабуть, ніколи після не вдасться встановити такий рекорд переглядів онлайн – півмільйона одночасно. Поговорили про те, чому Арестовича ненавидять в Кремлі та чи приїде працювати Фейгін в Київ»

Loading...

Більше новин