Зірки серіалу «Різниця у віці» розповіли про найяскравішу авантюру у їхньому реальному житті

Акторки Ольга Атанасова та Дар’я Єгоркіна поділились справжніми авантюрними історіями їхнього життя поза знімальним майданчиком.

Сьогодні, 29 листопада, о 20:45 глядачі телеканалу 1+1 побачать перші серії нового серіалу «Різниця у віці» про двох сестер, які заради здійснення мрії «поміняються віком». Головні ролі у серіалі виконають відомі українські акторки – Ольга Атанасова та Дар’я Єгоркіна. У день прем’єри стрічки, зірки розповіли, які авантюрні історії траплялися з ними в реальному житті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Непрості стосунки рідних сестер: лірична комедія «Різниця у віці» (сюжет, актори та цікаві факти про серіал)

Ольга Атанасова розповіла історію, яка трапилася з нею в ресторані в компанії друзів ще на початку її кар’єри.  Акторка вирішила, що не буде дивитися на ціну і замовила напій, який сподобався їй  за назвою – шампанське «Cristal», яке коштує 1000 доларів:

«Я тоді так завзято збирала гроші на подорож. Думала, принесуть келих, і скільки б воно не коштувало, мені будь-якому випадку вистачить, бо в гаманці ж є 100 $, пристойна сума у ті часи. І тут бачу – до мене йдуть одразу кілька офіціантів, везуть це шампанське у відерці на візку, запалюють бенгальські вогні, всі аплодують. Я починаю розуміти, що щось не так. Виявилося, Cristal продають тільки пляшками. Це були шалені гроші. Спочатку запанікувала, але потім зібралась і подзвонила мамі. Сказала, де лежать мої заощадження і попросила передати на таксі. От така в мене справжня «кіношна» історія була», – розповіла Ольга Атанасова.

А Дар’я Єгоркіна розповіла, як одного разу під час відпустки у Чорногорії так захопилася вечірньою прогулянкою, що пропустила останній автобус додому у інший кінець міста. Абсолютно неочікувано для самої себе Дар’я  почала наздоганяти автобус, а коли зрозуміла, що марно – просто посеред дороги зупинила автомобіль.

«Я нікому не рекомендую так робити, але така ситуація справді була в моєму житті. У мене спалахнув дух авантюризму і, я вибігла на дорогу, зупинила авто і сіла до не знайомця в машину. Цей чоловік виявився керівником Будванської поліції, який власне і довіз мене до міста, де я наздогнала свій автобус. От таким чином у мене в друзях з’явився керівник Будванської поліції», – сказала Дар’я Єгоркіна. 

Нагадаємо, у ліричній комедії  покажуть історію двох сестер Марго та Катерини, які зважаться на ризиковану  авантюру і «поміняються віком», аби здійснити кожна свою мрію. Незважаючи на різницю у віці, вони дуже схожі зовні, тож сестри обмінюються паспортами та вирушають на зустріч  пригодам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прем’єра на 1+1: Актори серіалу «Різниця у віці» на 1+1 розповіли про своїх героїв у новому серіалі

Не пропустіть прем’єру серіалу «Різниця у віці» вже сьогодні о 20:45 на 1+1. Дивіться відео про залаштунки серіалів «Алмаз» та «Різниця у віці»:

Loading...

Більше новин