Стала відома дата прем'єри серіалу «Село на мільйон» на «1+1»

Дивіться, коли на телеканалі 1+1 покажуть комедійний серіал «Село на мільйон».

Вже 28 листопада о 21:00 на телеканалі «1+1» стартує 12-серійна комедія «Село на мільйон» – історія спадку з усіма незручностями.

За сюжетом дід заповідає трьом онукам мільйон євро за умови, що вони переїдуть з міст, де проживають, до села на Заході України, і не покинуть його протягом року більше, ніж на 24 години.

Таким чином, у боротьбу за спадок вступає моряк з Миколаєва Коля, роль якого в серіалі виконав Євген Капорін.

У Колі є стимул отримати мільйон. Він хоче, щоб життя його дітей було максимально комфортним, і заради цього докладає всіх зусиль. Коля усіма можливими способами намагався підзаробити грошей. А дізнавшись про спадок, без сумнівів погоджується затриматися в селі на найближчий рік, – говорить молодий актор.

Столичний «мажор» Тимур також розраховує отримати велику суму. Його в серіалі грає Костянтин Войтенко, якого глядачі каналу «1+1» полюбили за серіалом «Хазяйка».

Тимур – нахабний, розпещений мамою хлопець. Він дуже хоче здаватися сміливим, серйозним, зухвалим, хоч і не зовсім є таким, – розповідає актор. – На відміну від своїх кузенів, Тимур добре знає, як поводитися з великими грошима.

Ще однією претенденткою на спадок діда є львів'янка Катерина, яку в серіалі зіграла Анна Кошмал.

Сільське життя Катю не лякає: їй під силу впоратися з будь-якими труднощами, які можуть виникнути в селі, і самостійно створити всі умови для комфортного життя, – розповідає акторка. – На відміну від своїх кузенів, для Каті важливо в першу чергу не отримати мільйон, а зрозуміти, який урок онукам хотів піднести дід.

При цьому, якщо ніхто із спадкоємців не зможе протриматися в селі весь цей час, гроші перейдуть громаді у розпорядження сільського голови Івана.

У серіалі зіграють Анатолій Хостікоєв, Наталія Сумська, Юрій Горбунов, Олена Стефанська, Дмитро Сова та інші. Герої в комедії «Село на мільйон» говорять переважно українською мовою.

Виробництвом серіалу займався «1+1 Продакшн». Продюсери – Олена Васільєва, Вікторія Лєзіна. Авторами сценарію є Ярослав Стень, Роман Розенгурт і Богдан Гациляк. Режисером проекту виступив Бата Недич.

Кому дістанеться спадок, дивіться з 28 листопада о 21:00 з понеділка по четвер на телеканалі «1+1».

Більше новин