Як розпізнати затятого холостяка та чи варто боротися за його серце (поради психологині)

Хто такий холостяк чи холостячка? Як розпізнати затятого холостяка з точки зору психології — коментує психологиня Анни Кушнерук

Психологиня Анна Кушнерук у програмі «Сніданок.Вихідний» розповіла про те, як розпізнати холостяка чи холостячку, чи завжди самотні люди — це холостяки та розвіяла найпопулярніші міфи з теорії стосунків.

Холостяком чи холостячкою вважається людина, що взагалі не визнає парність, що має свою здорову незалежність з одного боку, а з іншого боку — вона весь час демонструє її в парі. Тобто холостяк може бути у стосунках, але він весь час відпочковується від людини поряд з якою він знаходиться.

Така людина, як правило, не використовує слово «Ми», а частіше використовує слово «Я» і ніколи не визнає присутність іншої людини. Навіть одружена людина може себе поводити так, що в неї зовсім немає обов'язків перед іншою людиною.

В якому віці людину заведено рахувати холостяком чи холостячкою

В нашій культурі заведено, що людина після 40 років повинна обов'язково мати стосунки або бути одруженою. Психологиня Анна Кушнерук стверджує, що це не питання віку. Річ у тому, що кожні 7 років життя людина кардинально щось змінює у своєму житті. Це можуть бути зміни в особистому житті, кар'єрі, в здоров'ї. А холостяки нічого не змінюють протягом всього життя. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Комплекс пряника або штучна доброта: чим небезпечне бажання будь-що подобатися іншим (коментує психоаналітик)

Чи існують певні ознаки людини-холостяка

Психолог Анна Кушнерук розказала, що вирізнити холостяка чи холостячку можна по наступним ознакам:

  • людина, що не використовує слово «ми»
  • людина, що прагне до власного бюджету та не готова інвестувати час, гроші, енергію в іншу людину
  • людина, що постійно відокремлюється від людини з якою знаходиться в парі
  • людина, що взагалі не пристосована до парності
  • холостяк у відносинах з'являється і зникає, нічого не планує на майбутнє

Будуючи стосунки треба зважати на такий аспект, що не всі люди потребують бути у стосунках. Є люди, що почувають себе комфортно наодинці.

Чи може бути холостяцьке життя звичкою

Психолог Анна Кушнерук прокоментувала:

Річ у тім, що не всі люди мають в голові таке саме уявлення про стосунки та звички, як і партнер. І потрібен час, щоб кожній парі навчитися жити у стосунках та побудувати щось спільне. Для того, щоб це зробити треба відмовитись від того, як було у людини раніше, або так, як було у батьківській сім'ї. 

Психологиня стверджує, що немає нічого страшного в тому, щоб бути холостяком чи холостячкою, якщо людина ще не зустріла «того самого», чи «ту саму». 

Розвінчуємо найпоширеніші міфи про холостяків 

Існує думка, що легше звабити одруженого чоловіка і забрати його з родини, чим приборкати холостяка.

Анна Кушнерук прокоментувала, що це дісно так, бо одружені чоловіки вже мають досвід у парних стосунках і нормально переносить присутність іншої людини. 

►Холостяки занадто самозакохані, тому у них не вистачає любові на інших. 

Анна Кушнерук розказала, що це не зовсім так. Людина може бути нарцисичною, але сама від цього страждати. Вона може переживати від того, що не здатна «занурюватися» в іншу людину. Це може бути людина, що не мала щасливого досвіду у стосунках. 

►Холостяки і холостячки дуже інфантильні

Психологиня розказала, що, як правило, це правда. За статистикою, інфальтильних людей у парі 80%, але є 20% що просто не можуть віддавати максимум уваги в силу певних обставин.

►Існує думка, що холостяк це бабій і він не може бути з однією жінкою

Анна Кушнерук вважає, що це міф. Як правило, такі чоловіки не можуть витримувати унікальність іншої жінки і розбавляють ії присутність іншими або просто бояться залежати від почуттів до іншої людини. Вони не можуть формувати себе у стосунках так, щоб почуватися вільно. Тому така людина зустрічається потрушку з усіма, але не занурюється занадто глибоко у стосунки. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як пережити поразку і в спорті, і в житті: чи бувають невдачі корисними (поради психологині Анни Кушнерук)

Дивіться відео сюжет з порадами психологині:

Loading...

Більше новин