Астрологічний прогноз на тиждень: Кому зорі віщують стрімкий зліт у кар'єрі та зустріч другої половинки (коментар астролога)

Яким знакам зодіаку пощастить в коханні, здоров'ї та у фінансах цього тижня?

Ведичний астролог Ігор Нехаєв дав прогноз на майбутній тиждень у програмі «Сніданок. Вихідний».

На небі Місяць увійшов у фазу зростання і зараз він посилює свій вплив: прибуває оптимізм, прибуває сила у людей. Вже зараз сприятливо займатися плануванням, запускати нові проєкти, реалізовувати свої задуми, здійснювати справи, які довго відкладали: організувати переїзд, розпочинати нові знайомства, грати весілля, організовувати поїздки, змінити гардероб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Магнітні бурі на грудень 2021: календар безпечних та небезпечних для самопочуття днів

Кому пощастить у коханні цього тижня

Лев

На Львів чекають романтичні стосунки та укладення шлюбу. Успіх буде в соціальній діяльності і певний період популярності. Леви можуть придбати своє житло, про яке давно мріяли.

Скорпіон

У Скорпіонів можлива зустріч другої половинки. Може очікуватися якийсь стрімкий зліт у кар'єрі та бути дух суперництва. У Скорпіонів буде потяг до всього таємничого та незвіданого.

Риби

На Риб очікує успіх у сім'ї, період закоханості. Буде бажання зайнятися гуманітарними проектами та благодійністю. Потрібно звернути увагу та виявити любов до свого батька.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп на грудень 2021: на кого чекає успіх, а на кого – нове кохання

На кого чекає успіх цього тижня

Телець

Для Тельця буде період популярності та впізнаваності у суспільстві. Сприятливо зайнятися зміною стилю, зміною образу, зміною іміджу. Можливі поїздки за кордон та успіх у соціальній діяльності.

Стрілець

На Стрільців очікує отримання хорошого прибутку. Варто звернути увагу на роботу, пов'язану з організацією туристичних поїздок за кордон, у далекі країни. Виявиться інтерес до акторської справи та заняття фотографією.

Водолій

У Водоліїв буде бажання покращити свою кар'єру, але, насамперед, на них чекає успіх у кар'єрі партнера по шлюбу. У самого Водолія буде період, пов'язаний із надмірною активністю у соціальній діяльності, тому важливо звернути увагу на свою сім'ю, виявити любов, м'якість у серці та спокій в умі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вихідні у грудні 2021 Україна: святкові, неробочі та скорочені дні

Кому слід звернути увагу на своє здоров'я цього тижня

Овен

У Овнів можливе погіршення здоров'я, тому потрібно остерігатися невиправданого ризику, можливі травми, забиті місця, навіть переломи, розтягнення. Зверніть увагу та не перетруджуйте. При цьому, це період трансформації, усвідомлення своїх істинних бажань і цілей у житті.

Близнюки

У Близнюків очікується ослаблення функції травлення. Перегляньте свій раціон харчування. Якщо виявлятимуться алергічні реакції, не ігноруйте їх. Якщо дозволяє можливість, вирушайте на усвідомлений відпочинок та займіться духовними практиками.

Діва

У Дів можливі простудні захворювання, підвищення температури, біль у серці. Потрібно остерігатися важких взаємин із сусідами, бути дуже обачними у висловлюваннях із братами та сестрами. Може виявитися талант до журналістики та талант до письменництва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Церковний календар на грудень 2021: найважливіші свята та дати

Кому пощастить із грошима цього тижня

Рак

Ракам буде до душі робота з дітьми та організація освітніх та волонтерських проектів. Буде інтерес до творчості та акторської справи.

Терези

На Терезів очікують хороші заробітки та отримання прибутку в банківському секторі та проєктах реновації. При цьому можливі розбіжності з партнером по шлюбу, тому слід утриматися від різких висловлювань.

Козеріг

Може очікуватися отримання доходу від продажу чи оренди нерухомості. Буде інтерес до юридичної практики та фінансової сфери. Успіх супроводжуватиме дітей Козерогів.

Як виростити на підвіконні свіжу та ароматну зелень, дивіться поради Антоніни Лесик:

Loading...

Більше новин