«Я щодня, не спавши, чекав офіційну новину»: Артем Пивоваров розповів про емоції після звільнення рідного Вовчанська та презентував нову пісню

Ексклюзивно до студії «Сніданку з 1+1» завітав український співак Артем Пивоваров з презентацією нової пісні «Люлі-Люлі»

Улюблена програма українських телеглядачів «Сніданок з 1+1» в ефірі телеканалу ТЕТ у будні з 7:00 до 10:00 та у вихідні – з 8:00 до 10:00 продовжує розповідати українцям про оперативні новини в країні та долучати спеціалістів різних галузей. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖПереживання самотності та відчуження: Артем Пивоваров та alyona alyona представили спільну роботу "Люлі-Люлі" на вірш Пантелеймона Куліша

Ексклюзивно до студії «Сніданку з 1+1» завітав український співак Артем Пивоваров з презентацією нової пісні «Люлі-Люлі», написану на вірш Пантелеймона Куліша. В межах свого культурного проєкту «Твої вірші, мої ноти» співак створив композицію у колаборації з реперкою alyona alyona. За словами співака, ця робота зображує внутрішній світ людини, яку охопили почуття самотності та відчуження.

«Для кожного українця зараз потрібна надія. І завдяки музиці ми трансформуємо ці емоції. Я сподіваюсь, що в певному енергетичному сенсі ми правильно вчинили, використавши вірш Пантелеймона Куліша і він десь там зверху дякує нам за те, що ми даємо віру нашим українцям. В його реальності там був трохи інший фінал. Та мені здається, що кожне українське серце має засинати та прокидатись щодня. А самотність – це стан, у якому ми перебуваємо, навіть якщо є хтось поруч. І з цим потрібно змиритись, адже ти маєш говорити з собою наодинці», – так прокоментував нову пісню Пивоваров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Тішся": Артем Пивоваров та Оля Полякова у новій роботі представили ліричне бачення творчості Лесі Українки

Також співак наголосив: неймовірно радий тому, що зараз українські артисти мають вплив на культурну спадщину, на свідомість людей через музику. Проте підкреслює, що це є і великою відповідальністю. З моменту повномасштабного вторгнення росії Пивоваров активно дає благодійні концерти в Україні та Європі, а також виступає для військових.

Loading...

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Артем Пивоваров і тренерка "Голосу країни" DOROFEEVA презентували чуттєвий дует на вірш Шевченка

Минулого разу, коли співак був у гостях «Сніданку з 1+1», його рідне місто Вовчанськ на Харківщині було окуповане. Наразі там майорить український прапор. У місті залишались рідні Пивоварова. Говорить, що з ними усе добре і завдяки добрим небайдужим українцям весь час він був з рідними на зв’язку.

«Хочу подякувати підрозділу «Кракен», хлопцям з Харкова, з якими ми весь час підтримували зв'язок. І ми їх, по можливості, матеріально забезпечували. Вони були зі мною на зв’язку і говорили: «Так, ми вже у Куп’янську, ще трохи, почекай». І я щодня, не спавши, чекав офіційну новину. Це не передати словами, що відчував, коли дивився відео», - зазначив виконавець.

Нагадуємо, щодня на глядачів «Сніданку з 1+1» очікують оперативні новини, поради від профільних спеціалістів, включення зірок та українців, які роблять усе задля перемоги України.  Не пропустіть щодня проєкт з  07:00 до 10:00, а у вихідні – з 8:00 до 10:00 на телеканалі ТЕТ, а також на YouTube. Також переглянути проєкт можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ.

Більше новин