Як обрати якісний павербанк: поради експерта "Сніданку з 1+1"

Якщо повернуть відключення світла: як купити якісний павербанк.

Восени та взимку 2022 року українці почали масово скупляти павербанки через постійні відключення світла, спричинені російською армією. Тоді через підвищений попит ціни на пристрої були захмарними. Зараз же, поки ситуація стабілізована, ринок нормалізувався — і тому саме час купити павербанк. Порадами щодо правильного вибору гаджета у “Сніданку з 1+1”, який виходить щодня з 07:00 до 09:30 в ефірі телеканалу 1+1 Україна, телеканалу ТЕТ та на YouTube, поділився електротехнік Євген Корольов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи повториться минулорічний досвід блекаутів (розповів експерт з енергетики)

Ціна на пристрій залежить від об’єму та задач. Якщо вам потрібно лише на раз зарядити телефон, середня ціна — 700 гривень. Експерт наголошує, що не треба брати найдешевші павербанки — великий ризик низької якості.  

“Виробник може поставити туди бутафорний якийсь елемент. Є такі павербанки, коли ми їх розбираємо, а там замість батарейки засипаний пісок для того, щоб просто була вага”, — розповідає експерт.

Якщо хочете зекономити — обирайте гаджети без ліхтариків, сенсорних дисплеїв та інших другорядних деталей. Для потенційного сценарію повторення блек-аутів експерт рекомендує брати павербанки хоча б на 30000 міліампер. Від них ви зможете зарядити й телефон, і ліхтарики, і навіть увімкнути роутер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зміни у виплатах для ВПО, тарифи на світло та газ: що чекає українців з 1 серпня

Будьте уважні: чим більший об’єм пристрою, тим більший розмір і вага. Якщо ви плануєте носити павербанк з собою, доведеться пожертвувати потужністю. Ще один ефективний варіант для домашнього користування — великі зарядні пристрої. Їх мінус — ціна від 30000 гривень.

Loading...

Дивіться "Сніданок з 1+1" щодня з 07:00 до 09:30 в ефірі телеканалу 1+1 Україна, телеканалу ТЕТ та на YouTube, а також "Сніданок. Вихідний" у суботу та неділю з 7:00 до 9:30. Також переглянути проєкт можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ.

"Сніданок з 1+1" в соцмережах:

Нагадаємо, для того, аби 1+1 Україна був у переліку каналів вашого телевізора/приймача (для налаштування прийому 1+1 Україна через Т2), необхідно провести процедуру повторного сканування телеканалів. Наводимо інструкцію, як це зробити.

Більше новин