Неля Шовкопляс розповіла про те, як займається волонтерством та допомагає людям під час війни

Ведуча "Сніданку з 1+1" Неля Шовкопляс розповіла про те, як вона зараз волонтерить.

Ведуча "Сніданку з 1+1" Неля Шовкопляс з моменту повномасштабного вторгнення росії в Україну займається волонтерством. У прямому ефірі у "Сніданку. Онлайн" вона розповіла, як саме вона допомагає людям у скрутні часи та як себе почувають її діти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Девід та Вікторія Бекхеми допомагають українським матерям та дітям: ініціювали збір коштів

Зараз Неля займається координаційною роботою: поселяє людей в Україні або вивозить їх за кордон.

Більшість знайомих та друзів виїжджають з Харкова та інших міст. У нас дуже велика кількість запитів. Я на телефоні. Постійно знаходжу усім якесь житло: або в Тернополі, або у Хмельницькому, або у Львові чи Львівській області. Далі вже ми розміщуємо людей, або відправляємо на пункти пропуску, в залежності від того, хто що вирішує: або залишатися в Україні, або їхати далі.

Також до Шовкопляс надходять прохання про медичну допомогу: тоді задача Нелі знайти когось, хто зможе пролікувати. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зірки про актора Пашу Лі, який загинув на фронті російсько-української війни: "Він – світло"

Сама Неля Шовкопляс в Україні та не хоче нікуди виїжджати. Вона зараз разом з дітьми виїхала з Київщини. На новому місці вона пішла у місцеву школу та взяла для дітей декілька книжок за другий клас: математику, українську мову та читанку. Вирішила, що хоче, аби вони потроху вчилися. Зізналася: сьогодні у неї вперше за довгий час гарний настрій.

Сьогодні я навіть вперше за цей період нафарбувалася перед ефіром. Я хочу усіх жінок привітати з весною! Складні часи, я розумію, але, з усім тим, внутрішнє світло та любов треба віддавати. 

Нагадаємо, що зараз "Сніданок. Онлайн" можна подивитись з 10:00 до 13:00 на ютюб-каналі та телеканалі ТЕТ.  

Loading...

Більше новин