Запланованих днів без відключень світла не буде: як діятимуть графіки

В Укренерго повідомили, як діятимуть графіки відключень світла на тлі аномальної спеки

Як пояснили в Укренерго, через спеку українці почали більше використовувати електроенергію, що підвищило дефіцит. Детально про це розповіли у Сніданку з 1+1, що виходить у будні з 06:30 до 09:30 на 1+1 Україна.

Так, від 9 липня графіки відключень світла будуть застосовуватися впродовж усієї доби. У ДТЕК додали, що у Києві, Київській області, Одещині, Донеччині та Дніпропетровщині висока ймовірність застосування світло-сірих зон відключення з 14:00 і до кінця доби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Графіки відключень світла: де шукати інформацію про свій населений пункт

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що відключень світла стане менше. В Укренерго планували змінити графікіи відключення світла на період з 9 по 24 липня. В один із цих днів мали не вимикати світло, щоб провести вимірювання фактичного споживання електроенергії в кожній області. Втім, наразі ситауція змінилася. Також енергетики прогнозували покращення стану в енергосистемі. Чи справді у серпні може покращитися ситуація зі світлом, читайте на сайті 1plus1.ua.

Щодня з 6:30 до 09:30 на телеканалі 1+1 Україна глядачів Сніданку з 1+1 очікують свіжі актуальні новини та події, експертні думки та поради, що налаштовують на продуктивний день.

Loading...

Більше новин