Відомий телеведучий Руслан Сенічкін показав улюблених жінок: фото розчулили соцмережі

Зірковий холостяк й телеведучий Руслан Сенічкін на офіційній сторінці у Facebook поділився ексклюзивними фото та розповів, як провів Новорічні свята в колі найрідніших.

Рік Водяного Тигра телекулінар зустрів у компанії улюблених дівчат: мами Віри Антонівни, сестер-двійнят Анни й Тетяни та племінниці Ніки — в Києві. Напередодні лютого місяця і Китайського Нового року Руслан вирішив поділитися ексклюзивними фото на своєму фейсбук. 

Ведучий зізнається, давно не збирався родиною за одним столом, тож цьогоріч вирішив це змінити:

«Буквально за пару днів до свята сказав дівчатам: «А приїжджайте всі разом на Новий Рік до мене». Вони швидко взяли квитки і приїхали до Києва!» — зазначає Руслан.

Така ініціатива зірки щиро парадувала шанувальників, про це вони писали в коментарях під дописом:

«Руслан, дуже добре, що запросили своїх любих дівчат в гості, найкращі свята у родинному колі, хай щастить вам! І ваша мрія здійсниться!»

«Клааааассссс...Новий рік у родинному колі  це була найкраща зустріч!!!!!»

Руслан Сенічкін – завзятий мандрівник. До часів пандемії нерідко подорожував світом у пошуках нових вражень, натхнення та рецептів, якими потім ділився з глядачами Сніданку з 1+1. Зараз Сенічкін дедалі частіше відкриває для себе нові, незвідані місця вже в Україні. Тож і своїм дівчатам влаштував цікавий маршрут Києвом:

«Ми багато гуляли, мандрували! Були на озері у Пущі-Водиці. На ВДНГ — танцювали з Нікою біля павільйону Голосу країни й Танців з зірками. Відвідали різні резиденції Санти Клауса. Ну й звичайно не оминули головну ялинку Країни! Цьогоріч вона особливо гарна!»

Під час прогулянки родина зробила атмосферну спільну світлину, що зібрала тисячі уподобань та сотні коментарів за лічені години. Шанувальники також відзначили неабияку схожість Руслана з мамою та сестрами:

«Наче дві краплі  води»

«Всі такі схожі бо видно, що це сім'я! Дівчата неймовірні!»

До того, Сенічкін поділився кумедними фото зі своєю племінницею та навіть встиг записати ТікТок, під хіт 2021року – пісню «Вишні», виконавця WellBoy.

@panda_senichkin Компот так і не зварили, але запалили:))😎 @trinchetta_nikoletta @Anton Wellboy #вишні ♬ оригінальний звук - Руслан Сенічкін

Наостанок, телезірка додав, що на Новий Рік загадав бажання – швидше переїхати у власний заміський будиночок, що він будує вже четвертий рік.

Більше новин