Нещодавно сталася прикра ситуація: кандидатці наук та викладачці запропонували посаду у відомому університеті. Коли фахівчиня вже звільнилася з попереднього місця роботи та віддала трудову книжку новому роботодавцю, їй раптово відмовили. Такі ситуації не поодинокі, а багато українців через це залишилися без роботи. Як убезпечити себе при зміні місця роботи, пояснили у “Сніданок з 1+1”, що виходить щодня з 7:00 до 9:30 в ефірі телеканалу “1+1 Україна”.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому ціни на квартири почали зростати: пояснення експерта у "Сніданку з 1+1"
В Україні закон не регулює відносини роботодавця та керівника під час ведення переговорів. Убезпечити себе можна лише договором про наміри працевлаштування.
Цивільноправовий договір на період переговорів про працевлаштування має містити:
Фото: unsplash.com
Лише після укладення подібного договору потрібно звільнятися із попереднього місця роботи. Документ надасть гарантії в судовому захисті.
"Якщо роботодавець не виконує взяті на себе зобов'язання, кожна людина має право на відшкодування прямих збитків або втраченої вигоди", — пояснює адвокат Андрій Приходько.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий штам коронавірусу "Пірола": фахівці назвали нові симптоми
Вимагати відшкодування збитків можна і без договору, але необхідно мати достатньо доказів пропозиції роботодавця. Допомогти у цьому можуть скриншоти листувань, записи онлайн переговорів або ж свідчення інших людей.
Фото: unsplash.com
Loading...
Дивіться "Сніданок з 1+1" з 7:00 до 9:30 у будні дні на телеканалі “1+1 Україна” та на YouTube, а також “Сніданок. Вихідний” у суботу та неділю з 7:00 до 9:30. Також переглянути проєкт можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ.
Обговорення "Сніданку з 1+1" в соцмережах:
Instagram
Facebook
Нагадаємо, для того, аби 1+1 Україна був у переліку каналів вашого телевізора/приймача (для налаштування прийому 1+1 Україна через Т2), необхідно провести процедуру повторного сканування телеканалів. Наводимо інструкцію, як це зробити.