Погляд зсередини: у “Світі навиворіт. Україна” покажуть репортаж-дослідження про Герб України і розкриють невідомі подробиці його встановлення на “Батьківщину-Мати”

Дмитро Комаров підготував ексклюзивний репортаж-дослідження про Герб України. Ці кадри можна побачити лише в “Світі навиворіт. Україна”.

Цієї п’ятниці о 20.30 на “1+1 Україна” покажуть продовження сезону «Світу навиворіт» про Україну. Дмитро Комаров підготував особливий репортаж-дослідження про один з найважливіших символів держави – Герб України. У ньому покажуть ексклюзивні кадри того, як відбувалось встановлення Тризуба на щит “Батьківщини-Мати”.

Герб — найвпізнаваніший символ України. Ми бачимо його щодня на грошових купюрах та просто довкола. Але що він означає та звідки походить? Дмитро Комаров поспілкувався з провідними істориками та зробив власне дослідження, щоб розкрити таємниці цього прадавнього символу. Цей репортаж покажуть в новому випуску “Світу навиворіт” вже цієї п’ятниці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Історія про справжню любов: як мешканка Херсонщини врятувала власну собаку (Світ Навиворіт. Україна)

Також Дмитро Комаров відкриє залаштунки важливої історичної події, за якою зовсім нещодавно слідкувала вся країна, – встановлення Герба на щит монумента «Батьківщина-Мати». Команда проєкту стала єдиною знімальною групою, яка на висоті спостерігала цей процес – безпосередньо з люльки промислових альпіністів.

Дмитро Комаров разом з оператором Олександром Дмитрієвим не просто зняли, як відбувався монтаж, а й стежили за кожним етапом цієї грандіозної події – від проєктування Герба до останнього зварювального шва та щиті монумента. Команда практично стала учасниками процесу. Так, Дмитру Комарову випала особлива честь власноруч зробити частинку зварювального шва на Гербі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дмитро Комаров показав, як проходили рятувальні операції після підриву росіянами Каховської ГЕС – прем’єра "Світ навиворіт. Україна"

У кращих традиціях «Світу навиворіт», у випуску покажуть погляд на відому подію з нетипового ракурсу. Дмитро Комаров побуває на найвищій точці монумента – щиті, який сягає 92 метр, покаже, як виглядає “Батьківщина Мати” з середини та розповість, чому встановлення Герба цілком могли відмінити.

Яке сакральне значення має Герб? Звідки він походить? Як сталося, що саме цей символ отримав статус символа України, а не інший? А також ексклюзивний репортаж про встановлення Герба на найвідоміший монумент країни — дивіться у другому випуску «Світ навиворіт. Україна» у п’ятницю, 24 листопада о 20.30 на “1+1 Україна”.

Більше новин