«Четверта ракетка світу» Еліна Світоліна зізналася, як витратить призові після перемоги в Сингапурі та з ким відпочивала на Мальдівах

Тенісистка зізналася, що мріє стати першою ракеткою світу

Еліно, вітаємо з перемогою! Ви виграли вирішальний турнір у Сінгапурі. Відтепер ви – четверта ракетка світу. Багато хто з українців дивився цей турнір у прямому ефірі, не зважаючи на різницю у часі. Чи відчували ви підтримку українців?

- Стільки повідомлень, стільки вітань з усіх куточків України! Це було неймовірно, і я дуже рада, що я змогла перемогти та потішити вболівальників! Далі в мене знову починається сезон, і головна задача – стати першою, для мене це буде найбільша мета в усій моїй кар’єрі! Докладу всіх зусиль, щоб це зреалізувати! 

Ваша мета – стати першою ракеткою світу, обігнати всіх.

- Я впевнена, що в мене є всі задатки і я можу це зробити, тому для мене дуже важливо грати з найкращими гравцями, щоб себе випробовувати і рухатися вперед!

Будь-який тенісний турнір - це ще й великі грошові призові. Чим себе потішили після великої перемоги?

- Я люблю ходити по магазинах, але, якщо чесно, у мене є певні складнощі – мені потрібен час, аби наважитись на щось. Хоча я думаю, це і добре, інакше я б уже все скупила... Для мене було важливо придбати якесь намисто. 

Коштовне?

- Так, яке я зможу завжди носити, яке нагадуватиме мені про Сінгапур, про той титул, який був таким важливим для мене. Я його ще не купила, але вже дещо пригледіла...

Після здобуття великого трофею ви дали собі перепочити і відправилися на Мальдівські острови. Їх називають найромантичнішим місцем на землі. З ким там відпочивали?

- Це невеликий секрет, це був хлопець…

Це нове кохання у житті? Тому що з минулим хлопцем, який був громадянином Великобританії, ви розійшлися…

- Побачимо, як складеться... Поки що дуже рано говорити. Але відпочинок був чудовим, усього чотири дні, тому що потрібно було їхати до Києва, зустрічатися з уболівальниками і побути трішки вдома. 

Більше новин