Олена Кравець змінила колір волосся – і він їй так пасує

Мистецтво надихає на експерименти.

Проект «Танці з зірками» відкриває глядачам усю різносторонність учасників. Так, ведуча Людмила Барбір показала себе з нового боку – красуня продемонструвала нестримну сексуальність та відвертість, якої й сама не очікувала. Епатажна MARUV станцювала ліричний віденський вальс, а гумористка Олена Кравець відійшла від свого комедійного образу. Вона, насамперед, глибока та чуттєва особистість.

Ба більше, Олена може бути різною – і це стосується не лише характеру. У другому ефірі «Танців з зірками», присвяченому кумирам зірок, вона перевернула свідомість шанувальників догори дриґом.

Акторку не впізнати – драматичний номер, емоційний модерн та… «оновлена» зачіска.

Заради постановки вже «рідний» світло-рудий колір волосся Олена тимчасово змінила на платиновий блонд. Та, може, зірці варто придивитися до нового іміджу, адже він їй так пасує!

А ти як вважаєш?

poll_content_504

Дивись повне відео танцю Олени Кравець, в якому вона «прожила» кожен рядок вірша її улюбленої поетеси – Віри Полозкової:

Loading...

Сайт 1plus1.ua розповість тобі гарячі зіркові новини, стане цікавим співбесідником у темах моди, краси, здоров'я та стосунків. Разом нам буде класно — підписуйся на наш Twitter.

Читай ще більше новин про улюблену акторку:

  1. Олена Кравець розсекретила таланти своїх маленьких двійнят
  2. Красуня-донька Олени Кравець підтримала її на «Танцях з зірками» (фото)
  3. «Я вже давно не Лєночка»: Кравець здивувала зізнанням на «Танцях з зірками» 
  4. Олена Кравець розповіла, на які жертви пішла заради участі у «Танцях з зірками»
  5. На цій світлині Олена Кравець — кокетлива дівчинка
Більше новин