Олена Шоптенко стане головним хореографом «Танців з зірками» на 1+1

Телеканал 1+1 працює над новим п’ятим сезоном головного танцювального шоу країни «Танці з зірками».

Вже зовсім скоро свято краси та танцю повернеться на телеекрани. Творці шоу інтригують, що занурять глядача в атмосферу величного балу, а також здивують новими постановками та яскравими зірковими перевтіленнями. У п’ятому сезоні головним хореографом проекту стане Олена Шоптенко. А відома хореограф та режисер-постановник Олена Коляденко виступить у ролі креативного продюсера головного розважального шоу. Творці шоу запевняють, що такого свята краси та бального танцю глядачі ще не бачили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Олена Шоптенко, днями завітала до студії «Твого дня» та розповіла, яким буде новий сезон:

«Мені дуже приємно працювати разом із Оленою Коляденко в ролі режисера-постановника - це нереальний досвід, професійне зростання у тому числі. Останні два сезони я виходила на паркет в якості танцівниці разом із Олегом Винником та Олексієм Яровенко, але рада повернутися у роботу над проектом у якості головного хореографа, щоб реалізувати разом з командою нові креативні ідеї. Я можу сказати, що у новому сезоні ми готуємо багато цікавих сюрпризів для глядачів. Наприклад, на паркет вийде багато нових талановитих танцівників, які вразять всю країну».

 Олена зазначила, що в якості учасниці на паркет не вийде, але пожартувала, що станцює лише разом із ведучим шоу Твій день Владом Ямою.

Loading...

Днями телеканал 1+1 провів відкритий кастинг танцюристів. Більше 350 танцюристів подали заявки для участі в найзірковішому шоу країни. І лише 70 найдосвідченіших танцюристів потрапили на кастинг, який проводили креативний продюсер шоу Олена Коляденко та хореограф Олена Шоптенко. Хто з танцівників вийде на паркет «Танців з зірками» - глядачі дізнаються незабаром.

Loading...

Нагадаємо, над п’ятим сезоном танцювального шоу «Танці з зірками» працює продакшн BIG ENTERTAINMENT SHOWS під керівництвом продюсера Володимира Завадюка. Переможцями минулого року стали пари: Санта Дімопулос та Макс Леонов, а також Юлія Саніна та Дмитро Жук.

 

Більше новин