«Владе, не хочеш піти до сповіді?» – Нікітюк звернулася до Ями

Давній конфлікт добіг кінця?

В останньому ефірі «Танців з зірками» глядачі побачили срібну призерку минулого сезону Лесю Нікітюк. Цього разу «богиня ламінату» зустрічала учасників на балконі. Звісно, ведуча не могла не пригадати, як їй самій танцювалося у прямих ефірах. Особливо тепло вона згадувала суддю Влада Яму, з яким її об’єднує дещо більше, ніж танцювальна тематика.

Варто нагадати, що минулий сезон запам’ятався глядачам словесними сутичками судді та учасниці. Та тепер всі непорозуміння позаду, і зірки лише по-доброму тролять одне одного.

Зокрема, після сексуального виступу Даніеля Салема і Юлії Сахневич, який розгортався у «церковних» декораціях, Леся звернулася до Ями з неочікуваною пропозицією: «Владе, не хочеш піти до сповіді? Тебе нічого не гризе з минулого сезону?». Та не чекаючи на відповідь, додала: «Те, що тебе гризе, стоїть зараз тут і чекає на наступну пару».

Влад оцінив жарт, а після ефіру залишив у своєму акаунті натхненний пост:

Це був найкращий ефір цього сезону! Лесю, я все-таки сумував…

Пригадай спільний виступ Лесі Нікітюк і Влада Ями у минулому сезоні «Танців з зірками».

А просто зараз дивись номер Даніеля та Юлії, що зближує серця:

Найцікавіше про «Танці з зірками» читай на нашому сайті:

1. MARUV влаштувала дівич-вечір для Катерини Кухар (відео)

2. Уті-пусі! Даніель Салем замилував відео з донькою

3. Людмила Барбір пригадала, якою була її весільна сукня 

Сайт 1plus1.ua розповість тобі гарячі зіркові новини, стане цікавим співбесідником у темах моди, краси, здоров'я та стосунків. Разом нам буде класно — підписуйся на наш Twitter.

Більше новин