Володимир Остапчук розлучається з дружиною після 12 років шлюбу

Пара підтвердила новину про розрив.

Днями мережу заповнили чутки про розлучення учасника «Танців з зірками» Володимира Остапчука та його дружини Олени Войченко. Інформація про це з’явилася на сайті Подільського районного суду міста Києва ще 22 жовтня. Втім, саме подружжя жодних коментарів не давало.

Та вже сьогодні, 25 жовтня, сайту Viva.ua Володимир та Олена підтвердили новину про розлучення.

«У мережі з’явилась інформація про наше розлучення. Так, це правда. Життя непередбачуване, і таке трапляється. Чесно кажучи, ми не хочемо виносити наші особисті стосунки на публіку. Ми трепетно оберігаємо наш особистий простір, адже у нас двоє чудових дітей. Між нами роки міцних стосунків і дружби, підтримки і партнерства, спільних подорожей, життя на дві країни і багато іншого. Час, проведений разом, ми згадуємо із вдячністю, а в майбутнє дивимося по-новому. Поки це все, що ми хочемо сказати, і просимо з повагою поставитись до цього рішення й ситуації», – прокоментувало подружжя.

Фото: instagram/vova_ostapchuk

Нагадаємо, шлюб Володимира та Олени тривав 12 років, у ньому народилися двоє дітей – донька Емілія та син Еван, який з'явився на світ півтора року тому. Цього літа ведучий вперше показав його обличчя – у повному складі сім’я з’явилась на обкладинці глянцю.

А також дивись відео – у ньому Остапчук розповів, як проводить час із дітьми:

Loading...

Більше новин про Володимира Остапчука:

1. Володимир Остапчук пожалівся, що різко схуд протягом підготовки до «Танців з зірками»

2. Володимир Остапчук зворушливо станцював із маленькою донькою (відео)

3. Володимир Остапчук показав, яким мало бути весілля Потапа і Каменських (відео)

4. Мінус 20 кг: Володимир Остапчук шокував архівною світлиною із зайвою вагою

5. Винник, Яма чи Остапчук: Хто гідний звання «улюбленця вовчиць»?

Сайт 1plus1.ua розповість тобі гарячі зіркові новини, стане цікавим співбесідником у темах моди, краси, здоров'я та стосунків. Разом нам буде класно – підписуйся на наш Twitter.

Більше новин