Сила слова у важливу мить: Алла Мазур розповіла свою історію у Всесвітній день боротьби з онко для тих, хто вперше дізнається свій діагноз і тих хто з ними поруч

Лютий – це той час, коли весь світ обговорює, як навчитись нам швидше і якісніше долати онкохвороби.

Сьогодні, 4 лютогоВсесвітній день боротьби з раком. І місяць лютий – це той час, коли весь світ обговорює, як навчитись нам швидше і якісніше долати онкохвороби. Цими словами Алла Мазур розпочала свій пост на офіційній сторінці в Facebook.

Телеведуча 1+1, улюблениця мільйонів українців, є символом боротьби та перемоги над раком. Нещодавно вона зробила відеозвернення для гостей IV щорічного Онкофоруму пацієнтів України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖАлла Мазур у свій день народження показала фотографії з сімейного архіву: "Це мій перший день народження без мами"

Алла Мазур одразу повідомила про свій діагноз у 2019-ому році й закликала не мовчати всіх, хто дізнається про свою хворобу, щоб долати упереджене сприйняття і знаходити вчасну підтримку. Її слова і неймовірні красиві фотографії в новому модному образі з короткою зачіскою, після перенесених хімій, надихають вірити в перемогу і не здаватися, називати себе не хворими, а онкоодужуючими. Торік було зафіксовано тільки на обліку 1 мільйон 187 тисяч 600 онкопацієнтів. Кожна шоста жінка в Україні сьогодні чує діагноз онко. Важливо не забувати про онкостатистику і цю загрозу здоров’ю.

Алла Мазур у пості наголошує:

«Мені важко уявити, як витримують процес хвороби та лікування ті, хто вирішує не говорити про біду своїм рідним. Навпаки: та ще більша хвиля ніжності й любові, якою огорнули мене всі, хто діагноз дізнався – і глядачі також – стала додатковими сильними ліками. Хвороба навчила мене не боятися просити про допомогу і приймати її». Також телеведуча додає такий важливий меседж: «Лікарі свого часу мені сказали: для них було дуже важливим, як налаштована я сама. А я налаштована розпрощатися з цією небезпекою назавжди».

За посиланням пост Алли Мазур, журналістки і ведучої ТСН. Тиждень. 

Також Алла Мазур згадала про свою онлайн зустріч з експертами та відомими cancer survivors на платформі соціального проєкту «Бути поруч» запропонувала тут отримати інформаційну та психологічну підтримку. У соцмережах проєкту є можливість поставити особисте запитання онкопсихологу чи знайти однодумців. 

Більше новин