Чи потрібно дітям їсти перші страви щодня, чи це стародавні стереотипи (розказує дієтологиня)

Ми звикли, що на обід в школі завжди є суп. Але ми бачимо, що сьогодні його в шкільному меню вже немає. Чи це добре – розказує дієтологиня Анна Белокоз.

Дієтологиня Анна Белокоз у програмі «Твій день» розвіяла міф стосовно обов'язкового щоденного споживання  перших страв. Дієтологиня прокоментувала:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харчування в дитячому садочку: що не так з меню та коли воно зміниться (ВІДЕО)

Перша страва не є обов'язковою в щоденному раціоні дитини. Її варто вживати, яле якщо у батьків немає  змоги нагодувати дитину супом, то нічого страшного не відбудеться. Суп — це більш вуглеводнева позиція,  вона майже не містить білків, а саме білки потрібні організму дитини під час обіду. Тобто краще нагодувати дитину м'ясом птиці або червоними сортами  м'яса. Споживаючи на обід тільки суп, дитина недоотримує у своєму раціоні поживні речовини. 

Які ще страви мають бути в раціоні дитини ви дізнаєтесь подивившись відео сюжет.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оцінка шкільного меню від Євгена Клопотенка: що в ньому подобається дітям та батькам, а що ні (розповідає фахівець з дієтичного харчування)

Фахівчиня з дієтичного харчування Людмила Железняк приготувала страви зі шкільного меню. Що в неї вийшло — дивіться у відео сюжеті:

Loading...

Більше новин