Стереотипи у макіяжі: чи має колір тіней відповідати кольору очей? Чи правда, що тональна основа не дозволяє шкірі дихати (коментує візажист-стілист)

Чи правда, що під тональним кремом наша шкіра не дихає, а колір тіней має відповідати кольору очей? Візажист-стілист Ігор Ігнатенко розвіяв основні стереотипи у макіяжі.

В косметології досі існує безліч стереотипів. Професійний візажист-стілист Ігор Ігнатенко у програмі «Твій день» розвіяв найпоширеніші з них.

Колір тіней має відповідати кольору очей 

Це давній стереотип не відповідає дійсності. Сьогодні візажисти дотримуються правил кольорового кола, відповідно до якого підкреслюють колір очей.

Ігор Ігнатенко розказав, що якщо ваші очі, наприклад, блакитного кольору або сірого, то для вас максимально комфортними будуть тіні протилежного кольору: коричневі, золотаві, пісочні. Для власниць зелених очей підійдуть фіолетові, сині або, навіть, червоні тіні. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місячний календар стрижок на вересень 2021: сприятливі та несприятливі дні для осіннього перевтілення

Під тональним кремом шкіра не дихає та він забиває пори

Ігор Ігнатенко прокоментував, що цей стереотип дійсно має під собою деяку основу, але він більше стосується тих часів, коли тональні креми були неякісними. Зараз виробники косметичних засобів вкладають у тональні основи більш якісні інгредієнти, які забезпечують догляд за шкірою. Але, при щоденному використанні тональної основи, ви маєте якісно очищувати шкіру обличчя. Повноцінно умиватися зранку та ввечері, зволожувати та насичувати поживними компонентами. 

Якщо підвести очі чорним олівцем по контуру, то вони стануть виразнішими

Дійсно, для того, щоб зробити очі виразнішими можна використовувати цей прийом візажистів, але для досягнення максимального ефекту необхідно добре розтушувати олівець. Тоді очі будуть мати гарний вигляд.

Якщо вийти за контур губ, то вони візуально збільшаться

Ігор Ігнатенко прокоментував, що так, дійсно, для збільшення контуру губ можна використовувати олівець для підводки, але провідні візажисти вже відходять від цього правила і використовують лише помаду для створення більш натурального макіяжу. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стереотипи про макіяж: про тональну основу, вартість якісної косметики та червону помаду. Розповідає візажист Ігор Ігнатенко

Дивіться відео про те, як Юлія Саніна розказала про секрети сімейного щастя, новий кліп та участь у шоу Маскарад:

Loading...

Більше новин