Тімур Мірошниченко розкрив секрети підготовки до "Євробачення-2023"

Ведучий ЖВЛ Тімур Мірошниченко стане коментатором пісенного конкурсу, який проходитиме в Ліверпулі.

Ведучий програми ЖВЛ та "Сніданку з 1+1" Тімур Мірошниченко виступить кореспондентом "Євробачення-2023" від України. Спеціально для сайту 1+1 він поділився секретами підготовки до пісенного конкурсу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Євробачення-2023: точна дата і коли виступає Україна

В 2023 році "Євробачення" мало би проходити в Україні, але через повномасштабне вторгнення росії конкурс перенесли до Великої Британії. Коментатор конкурсу Тімур Мірошниченко розповів, що постійно спілкується з британцями, готуючись до "Євробачення".

"Майже два місяці в мене йде година на листування з британцями, тому що вони спілкуються виключно через електронну пошту. Я кожного вечора приїжджаю додому і витрачаю щонайменше годину на відповіді по різним напрямкам роботи. Майже щодня ми зустрічаємося в Zoom. Найдовші зідзвони стосуються обговорення бірюзової доріжки, на якій проходитиме офіційне відкриття "Євробачення" 7 травня. Ми з колегою Сем Квек, з якою будемо вести це відкриття, обговорюємо кожного артиста, знаємо досконало їхні біографії, забобони, фішечки — все, про що можна буде поговорити. У нас буде відповідна кількість часу на цій бірюзовій доріжці, аби дізнатися найцікавіше".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гурт TVORCHI представить Україну на пісенному конкурсі Євробачення-2023: текст пісні Heart of Steel

Також Тімур Мірошниченко зізнався, що на "Євробаченні" існують правила. Кожне слово вивіряється великою кількістю людей, щоб не образати жодного глядача чи учасника.

"Це класичні цінності "Євробачення", тому що його дивиться абсолютно весь світ. У кожного своя віра, релігія, вподобання та ставлення до гострих питань. Саме тому там важливо, щоб кожне слово було виважине. Навіть коли в 2017 році в нас було "Євробачення", ми жартували, що виходимо на сцену, репетируємо вже 23-й варіант сценарію і обов'язково хтось після репетиції підійде і скаже: "Слухайте, все дуже круто, але давайте ось це слово тут замінимо, тому що воно може когось образити". Британці дуже обережні, прискіпливі, але з гарним почуттям гумору. Британський гумор дуже класний, хоча ми не все розуміємо. Вони намагаються з усього серйозного зробити облегшену форму, тому що дуже часто так буває, що надважливі слова можна сказати простіше, а ефект від того буде ще більший". 

На додачу Тімур зазначив, що на доріжці відкриття конкурсу більше можливостей для імпровізації, ніж в ефірі, але сценарії теж готуються.

"Я не можу все розкривати, але там буде в кожному ефірі епізод з моєю участю. Це наче мають бути мої слова і це будуть мої слова, але вони теж ретельно прописуються з моїх слів. Тобто, вони відточуються під стандарти "Євробачення".

Нагадаємо, півфінали "Євробачення" пройдуть 9 та 11 травня, а фінал — 13 травня. Українські представники, гурт TVORCHI, виступатимуть одразу у фіналі "Євробачення" під номером 19.

Дивіться програму "Життя відомих людей" на телеканалі 1+1 Україна з понеділка по п'ятницю об 11:00.

Loading...

Більше новин