6 пластичних операцій і луснувший імплант: що змінила в собі Слава Камінська

Нові операції Слави Камінської: на які зміни наважилась артистка - розповіли у новому випуску «ЖВЛ представляє».

У Слави Камінської луснув грудний імплант - про це розповіли у «ЖВЛ представляє» з Тімуром МірошніченкоМинулого тижня співачка хвалилася, як зробила кілька пластичних операцій, у тому числі і нові груди. Та зараз співачка дійсно шокувала своїх фанів, повідомивши, що один з імплантів луснув. Але зірка пояснила, що це сталося до нової операції і допомогло переконати її коханого на зовнішні зміни. Виявляється, минулого року Камінська бажала змінити форми повік, але її новий бойфренд відмовив від цієї ідеї. На своїй інстаграм-сторінці співачка поділилась світлиною зі своїм пластичним хірургом та пояснила, що надихнуло її на такі зміни:

«Мій навіяв мені, що нічого не потрібно змінювати, а я і так гарна. Але тут трапилось «диво» - у мене луснув імплант. Таке буває, коли груди годували двох дітей і імплантам 19 років».

Відтак, Камінська зробила цілих 6 операцій: змінила форму повік, зробила підтяжку брів, інʼєкції та навіть ліпосакцію колін. Саму операцію співачці робили у Єревані, а свій вибір пояснила так: 

«Я вирішила, якщо буде наркоз, то нехай крім грудей буде блефаропластика, грудки Біша, ниті та ще купа болючих маніпуляцій. А чому ні? Все одно робитимуть наркоз і я розуміла, що виглядатиму огидно, але тут мене ніхто не знає. Та, на відміну від Туреччини, можу розмовляти доступною мені мовою».

Нагадаємо, що Слава Камінська з початку повномасштабного вторгнення не перейшла на українську мову ані у своїх постах, ані у відеозверненнях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Більше новин