UA RU

Біженка

Вона готова почати все спочатку і приїжджає в місто, де навчалася, зустрічає своїх старих друзів і перше кохання. На перший погляд, всі готові допомогти Наді влаштувати нове життя, але вона приїжджає не одна, а з хлопчиком 6-ти років, який називає Надю мамою. Вона вивезла його з небезпечної зони на прохання вмираючої бабусі, яка сподівається, що далекі родичі прихистять його на мирній території. Однак хлопчик сильно прив'язався до Наді, і тепер їй належить вирішити: чи готова вона взяти на себе відповідальність за дитину, коли сама не знає, що її чекає в майбутньому.

Варто зазначити, що слова і музику до саундтреку серіалу «Біженка» написав учасник проекту «Голос країни» на «1+1» Андрій Лучанко. Аранжування для саундтрека створив талановитий композитор і музичний продюсер проекту «Голос.Діти» на «1+1» Руслан Квінта.

Мені дуже приємно знову співпрацювати з улюбленим телеканалом «1+1» і музичним продюсером «Голосу країни» Русланом Квінтою. Під час написання цієї пісні мене надихала історія головної героїні. Тендітна дівчина Надя в тяжкий для країни час бере відповідальність не тільки за своє життя, а й за майбутнє чужої дитини. З нетерпінням чекаю фільм. Його обов'язково подивляться всі мої родичі, - коментує Андрій Лучанко.

Режисером 4-серійки «Біженка» виступила Вікторія Мельникова. Головні ролі в картині виконали - Ольга Гришина і Марк Дробот, добре знайомі глядачеві по найбільш рейтинговому серіалу літа «Центральна лікарня». У мелодрамі «Біженка» вони знову одягнуть білі халати і будуть вирішувати долю людей. Ролі другого плану зіграли: Дмитро Гаврилов, Яна Соболевська, Віталій Салій, Дмитро Суржиков.

читати більше

Схожі програми

СидОренки-СидорЕнки
У 40 епізодах нового серіалу ти дізнаєшся про перипетії в житті двох українських родин — СидОренків та СидорЕнків. Вони мають різний соціальний статус, проте дещо їх все ж таки об’єднує — через 16 років однофамільці дізнаються, що їхніх дітей переплутали у пологовому будинку.
читати більше
Папік 2
Пн-Чт
20:40
Папік 2
Папік 2
Лірико-комедійний серіал від Студії «Квартал 95»
Щосуботи
22:15
Дикі
Дикі
Дикі - новий сериіал на 1+1
Дивись відео
Свати
Свати
«Свати» — український комедійний серіал від студії «Квартал 95». У центрі сюжету життя двох протилежних родин: сім’ї Будько — вихідців з села, та родини Ковальових — справжніх інтелектуалів із великого міста. Кожна серія — нова гумористична історія про таких різних сватів, стосунки яких будуть кардинально змінюватися, але незмінним залишаться якісний гумор та легка атмосфера стрічки. Насолоджуйся переглядом теплого сімейного серіалу разом із близькими людьми!
читати більше
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю