Dan Balan та Тіна Кароль поділилися першими враженнями від Голосу країни-9

Голос країни
Dan Balan та Тіна Кароль поділилися першими враженнями від Голосу країни-9
1plus1.ua

Тренери привідкрили завісу нового Голосу.

Поділитися:

Цього тижня розпочалися зйомки сліпих прослуховувань нового Голосу країни-9, тренерами якого стали шоумен Потап, співачка Тіна Кароль, мультиартист MONATIK та співак міжнародно рівня, номінант Grammy, Dan Balan. Відомі артисти вже встигли поділитися першими враженнями та емоціями від нових учасників та оновленого тренерського складу.

Так, Dan Balan розповів у сьогоднішньому ранковому ефірі Сніданку з 1+1, чи важко бути тренером «Голосу».

«Це вау! Це перший раз, коли я беру участь у такому масштабному телевізійному проекті. Раніше я ніколи себе не бачив у такому форматі.

Я створюю музику, продюсую, співаю. І коли ця пропозиція надійшла, я прийняв це як челлендж і сказав собі: «Потрібно спробувати». Зізнаюся, перший день був складний, це ж зовсім інша кухня для артиста. А на другий день стало вже краще і цікавіше».

Співак, розповів, що йому вдалося зібрати міжнародну команду, з учасниками з різних країн, а також він шукав голос, який сяє, не обов’язково, щоб він був ідеальний і за ним стояла певна історія.

«Головне, щоб людина була в гармонії з ним. Тому я буду шукати цю гармонію, аби замотивувати учасника і, щоб він сяяв ще яскравіше, а його спів чіпляв кожного».

Ведучі також спробували дізнатись, яким все ж таки тренером буде Dan Balan.

«Я ще не знаю, яким тренером я буду. Я намагатимусь знайти себе і буду справжнім. Але пухнастим я точно не буду», - розказав Dan Balan.

На запитання, пісні кого із тренерів Dan Balan полюбляє наспівувати в душі, артист зізнався, що після чотирьох днів зйомок може співати тільки Тіну Кароль.

Тіна Кароль в свою чергу днями у Сніданку розповіла про враження від роботи в складі чоловічої команди:

«З хлопцями дуже весело. Звісно, це чоловіча компанія, в якій мені досить комфортно.

Але все ж таки у них є свої жарти, від яких у мене часом червоніють щоки і я закриваю очі й вуха. Дуже весело, але деколи розгублююсь, занадто красиві».

Дев’ятий сезон обіцяє відкрити глядачам нові обличчя та нові таланти, адже цей рік пройде під гаслом «Зірки серед нас». Так, команда «Голосу країни» прослухала більше 10 тисяч вокалістів з усієї України, а також з країн сусідів та інших. В результаті на сліпі прослуховування потрапило близько 100 учасників, які мали змогу поборотися за участь у проекті та місце в команді одного з відомих тренерів.

Не обійшовся сезон без нововведень. На панелі крісел відтепер є кнопка «Блок», яка дає змогу тренерам один раз за сезон заблокувати одного з суперників. Цікава фішка вже успішно реалізувалася в Голландії та США, тому цього року команда українського «Голосу країни» вирішила додати духу конкуренції нашим тренерам.

Так, Потап вже встиг скористуватися «Блоком» і відібрав можливість у одного з тренера поборотися за учасника. Кого саме заблокував продюсер і чи вдалося йому взяти вокаліста у свою команду, телеглядачі каналу «1+1» дізнаються вже найближчим часом.

Новини по темі