Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Виступ Ірини Федишин на Голосі країни розвернув усі тренерські крісла (відео)

Цього разу до команди Джамали потрапила найбільша кількість учасників.

Після третього дня «сліпих прослуховувань» зірковий тренер Голосу країни 8 Джамала запросила до своєї команди шістьох співаків.

«Українська Адель» Адріана Шевчук  працює хостес у кафе, продає бургери, а раніше стригла песиків та працювала в салоні краси. Проте все життя дівчина відчувала, що її серце належить музиці. Адріана хоче брати приклад зі знаної співачки Адель, яка полонить серця слухачів у всьому світі, хоч і не має модельної зовнішності.

Сестри-близнята Маргарита та Віталіна Мороз вважають свою схожість фішкою. Свого часу навіть складали іспити одна за одну. У родині Мороз є ще дві пари близнюків – це двоюрідні дядьки та діди. Рита та Віта прийшли на Голос, щоб довести – дівчата з маленького містечка, можуть стати відомими співачками.

Меріем Герасименко із Мінська вірить, що неможливе можливо. Тож попри те, що попередня участь Меріем у вокальних шоу не увінчалася для успіхом, вона не здається.

Ірина Федишин – популярна на Західній Україні співачка, яка випустила вже 4 альбоми. Голос країни дасть їй можливість вийти на всеукраїнську сцену, і спробувати себе у різних  музичних жанрах.

Єлизавета та Анна Соболєви не тільки сестри, а й найкращі подружки. Спроби дівчат співати окремо не приносили успіху, тож вони вирішили створити дует. Однак в дуеті їм не вдалося взяти участь у Голосі країни – через різницю у віці. Коли Ліза прийшла на Голос. Діти, її сестра за віком вже не підходила для проекту. Єлизавета брала участь у шоу сама, була в команді Олега Скрипки та вилетіла на батлах. Опісля старша сестра чекала три роки, поки молодшій виповниться 16.

Тріо Girlz in jazz – три рідні сестри Маріанна, Таня і Діана з багатодітної гуцульської родини. Маріана хазяйнує у своєму літньому кафе, Діана – адміністратор на катку, а Таня – діджей. Співати сестри почали для себе, щоб урізноманітнити життя. Та з часом створили свій гурт Girlz in jazz, який користується великою популярністю у чернівецької публіки.

Голос країни
Повні епізоди
2018-02-12
Новини
Новини