Хто пройшов у суперфінал "Голосу країни-13": список фіналістів

Голос країни
Хто пройшов у суперфінал 13 сезону Голос країни — список

Суперфіналісти 13 сезону вокального проєкту "Голос країни".

Поділитися:

На телеканалі "1+1 Україна" показали восьмий епізод європейського сезону "Голосу країни-13" – фінальні “кросбатли”. Новий сезон виробляється у Польщі за підтримки польського суспільного мовника TVP. Він покликаний підтримати український народ, який демонструє силу свого духу та талант по всьому світові. Цього разу легендарні червоні крісла проєкту посіли суперзірки та справжні музичні профі Юлія Саніна, Артем Пивоваров, Іван Клименко та DOROFEEVA. Дивіться "Голос країни" щонеділі о 21:00 на телеканалі "1+1 Україна".

Оновлений формат півфіналу проходив за новими правилами. Учасники з різних команд змагалися між собою. Під час ефіру тренер кидає виклик іншому тренеру, виставляючи свого учасника. Зірковий наставник мав прийняти виклик та запросити на сцену вокаліста зі своєї команди, який стане гідним конкурентом. На сцені учасники по черзі співали підготовлені пісні, а переможця “кросбатлу” обирали глядачі в залі, шляхом голосування у спеціальному застосунку. На голосування глядачі мали лише 30 секунд, після чого ведучі проєкту Юрій Горбунов та Катерина Осадча оголошували переможця. За правилами “кросбатлів”, у прямий ефір може пройти різна кількість учасників з кожної команди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Голос країни-13": всі виступи другої частини "кросбатлів" (відео)

Хто пройшов у суперфінал "Голосу країни-13"

Команда DOROFEEVA

►Роман Панченко

►Майрамік Авоян

►Юрій Городецький

Команда Артема Пивоварова

►Михайло Панчишин (Ptashkin)

Команда Юлії Саніної

►Влад Пелих

►Галина Печеніжська

►Христина Старикова

Команда Івана Клименка

►Анастасія Чабан (STASYA)

Дивіться повний випуск другої частини кросбатлів на "Голосі країни-13":

Дивіться європейський сезон "Голосу країни-13" щонеділі о 21:00 на телеканалі "1+1 Україна" та на "Київстар ТБ", перегляд на якому буде доступний також для українців, які перебувають у Польщі. Крім того, подивитися проєкт можна на MEGOGO та ОТТ-платформах на території України. Повні випуски програми будуть доступні на офіційних сайтах каналу 1+1 та "1+1 video" по закінченню кожного епізоду (для території України) та на YouTube-каналі "Голосу країни".

Стежте за «Голосом країни» у соцмережах та беріть участь в обговореннях виступів учасників:

Facebook

Instagram

TikTok

YouTube

Viber

Новини по темі