Гості "Сніданку з 1+1"

Гості "Сніданку з 1+1"

Програма
Програма

До студії "Сніданку з 1+1", який виходить у будні о 6:30 на телеканалі "1+1 Україна", часто приходять найцікавіші гості:  відомі співаки, музичні гурти, митці, експерти та політики. А все для того, щоб наповнити ваш ранок корисною інформацією, позитивним настроєм та енергією на увесь день!

Показати більше
Проєкт "Гратися і не боятися": Світлана Тарабарова та Світлана Ройз про дієві поради для батьків

Війна впливає на дітей, на їхній емоційний стан та на здатність концентрувати увагу. Щоб війна не забирала у дітлахів час для розвитку, ЮНІСЕФ створила проєкт “Гратися і не боятися”.

“Гратися і не боятися” – це серія відеопорад від експертів ЮНІСЕФ,  які допоможуть батькам зайняти малечу, навчити їх справлятися з емоціями, а також заспокоюватись під час повітряних тривог та інших стресових ситуацій. Ці відеоролики допоможуть і батькам порозумітися зі своїми дітьми та малечі підуть на користь.

Перевірила на собі це співачка та мама трьох дітей Світлана Тарабарова, яка долучилася до цього проєкту дитячого фонду ООН разом із психологинею Світланою Ройз. Детальніше про все вони просто зараз розкажуть у студії програми Сніданок з 1+1!