Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Анна Кошмал розповіла, як зачарувати чоловіка

Даша із серіалу «Хороший хлопець» поділилася жіночими хитрощами.

«Хороший хлопець» Кирило Дицевич розповів, які дівчата йому подобаютьсяАнна Кошмал, зірка популярного серіалу «Хороший хлопець» на «1+1», в ексклюзивному інтерв'ю для «Каравану» зізналася, якими жіночими хитрощами користується, щоб зачарувати протилежну стать.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Серіал «Хороший хлопець» очолив ТОП найрейтинговіших серіалів весняного сезону.

Анна розповідає, що найдієвішою «хитрістю» у спілкуванні з чоловіками є чесність та щирість, адже фальш завжди відчувається. Однак не менш важливими для жінки, актриса вважає, розум, інтелігентність та життєрадісність.

Усвідомлено я не користуюся ніякими хитрощами. Найпривабливішою є жінка розумна та інтелігентна. У ній завжди є загадка і вона цікавий співбесідник. І звісно ж чоловіки звертають увагу на радісних жінок, адже шукають ту жінку, яка перетворить їхнє життя у свято. – поділилася Анна Кошмал.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Хороший хлопець» Кирило Дицевич розповів, які дівчата йому подобаються.

У Анни є коханий, з яким молода актриса зустрічається вже 3 роки. В юності вони жили у сусідніх будинках, але особисто не було знайомі. І от лише декілька років тому їх звела доля.

Мені з ним надзвичайно пощастило. У нього чудова сім'я і батько передав сину правильні уявлення про сі'мю та ставлення до жінки. – розповідає Анна.

Нагадаємо, нещодавно Олена Любченко розповіла, чим загрожують стосунки з «поганими хлопцями».

Хороший хлопець
Повні епізоди

Вибачте, відео з цього сезону
з'явиться на сайті найближчим часом

2017-04-13
Топ новини
Новини
Новини