Концерт Океан Ельзи "Нам тут жити"

Концерт Океан Ельзи "Нам тут жити"

Програма
Програма

Про проєкт

23 серпня о 22:00 телеканал “1+1 Україна” покаже благодійний концерт гурту Океан Ельзи до Дня Незалежності України, який було відзнято в межах спільної кампанії “Нам тут жити” фонду компетентної допомоги армії “Повернись живим”, 1+1 media та Київстар.

Зйомкою та розробкою концерту займався телеканал “1+1 Україна” спільно з командою 1+1 media Big Brave Events, а гостями концерту стали військові ЗСУ, сапери та поранені бійці, які наразі проходять лікування, волонтери, представники Superhumans Center.

Телеглядачі зможуть побачити історії справжніх героїв, які боронять нашу державу від ворога та розміновують територію України після тимчасової окупації. Першою історією буде розповідь про дівчину з позивним “Панда”, яка в 21 рік стала Командиром інженерно-саперного взводу і керує ротою розмінувальників. До того ж, під час концерту глядачі зможуть побачити розповідь про 32-річного командира з позивним “Сімба”, який вважає своїх побратимів родиною, відчуває відповідальність перед їхніми батьками.

Показати більше

Новини

Показати більше