Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

5 місць Чернівців, які зачаровують красою

Це варто бачити на власні очі!

Чернівці називають «українським Віднем», «маленьким Парижем» та «українською Прагою». Це гарне місто для прогулянок та естетичної насолоди. Де саме варто побувати у Чернівцях, читайте далі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ближче до історії: Сучасні готелі у стародавніх замках і фортецях

 

Чернівецький національний університет

Найгарніший університет України внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Зводили споруду майже 20 років. Цікаво, що одним із найвідоміших студентів університету є Іван Франко.

Центральна площа та Ратуша

Чернівці називають «містом площ». Їх тут правді багато. Та на центральній площі побувати потрібно обов’язково. Варто прийти сюди рівно о 12 годині. Саме в цей час на вершину міської Ратуші здіймається трубач у гуцульському костюмі, який виконує знану Марічку – гімн Буковини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 найкращих ресторанів Львова, до яких хочеться повернутися

Кафедральний собор Святого Духа 

Це головний православний храм Чернівців. Споруда гарна і зовні, і всередині. Тож побачити її на власні очі все ж таки варто.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 місць, які треба побачити у Львові

 

Вулиця ім. О. Кобилянської

Велика пішохідна вулиця Чернівців перенесе вас до старої Європи. Тут панує особлива атмосфера. Усі будинки тут зводили австрійці. Кажуть, що колись цю вулицю називали Панською. А ще на вулиці можна побачити ковану скульптуру двірнику, який тримає в руках троянди. За легендою, за часів Австрії вулицю замітали саме цими квітами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де нагодують туриста: 5 найцікавіших ресторанів Одеси

 

Костел Пречистого Серця Ісуса

Ця пам’ятка XIX ст. заввишки приблизно 54,5 м – єдиний римо-католицький храм у Чернівцях. Наразі ця архітектурна окраса міста потребує відродження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Архітектурні перлини проекту Моя країна

2018-07-18
Новини
Новини