5 місць Чернівців, які зачаровують красою

Моя країна
Дивись відео

Це варто бачити на власні очі!

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Чернівці називають «українським Віднем», «маленьким Парижем» та «українською Прагою». Це гарне місто для прогулянок та естетичної насолоди. Де саме варто побувати у Чернівцях, читайте далі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ближче до історії: Сучасні готелі у стародавніх замках і фортецях

 

Чернівецький національний університет

Найгарніший університет України внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Зводили споруду майже 20 років. Цікаво, що одним із найвідоміших студентів університету є Іван Франко.

Центральна площа та Ратуша

Чернівці називають «містом площ». Їх тут правді багато. Та на центральній площі побувати потрібно обов’язково. Варто прийти сюди рівно о 12 годині. Саме в цей час на вершину міської Ратуші здіймається трубач у гуцульському костюмі, який виконує знану Марічку – гімн Буковини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 найкращих ресторанів Львова, до яких хочеться повернутися

Кафедральний собор Святого Духа 

Це головний православний храм Чернівців. Споруда гарна і зовні, і всередині. Тож побачити її на власні очі все ж таки варто.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 місць, які треба побачити у Львові

 

Вулиця ім. О. Кобилянської

Велика пішохідна вулиця Чернівців перенесе вас до старої Європи. Тут панує особлива атмосфера. Усі будинки тут зводили австрійці. Кажуть, що колись цю вулицю називали Панською. А ще на вулиці можна побачити ковану скульптуру двірнику, який тримає в руках троянди. За легендою, за часів Австрії вулицю замітали саме цими квітами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де нагодують туриста: 5 найцікавіших ресторанів Одеси

 

Костел Пречистого Серця Ісуса

Ця пам’ятка XIX ст. заввишки приблизно 54,5 м – єдиний римо-католицький храм у Чернівцях. Наразі ця архітектурна окраса міста потребує відродження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Архітектурні перлини проекту Моя країна

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю