Екстремальна риболовля та закулісся національного виноробства – у новому випуску «Мандруй Україною з Дмитром Комаровим»

Мандруй Україною з Дмитром Комаровим
Що на нас чекає в новому випуску "Мандруй Україною з Дмитром Команровим"

Телеведучий зловить небезпечного ската-хвостокола та покаже, де в Україні роблять ексклюзивне вино, що продають тільки у 4-х «мішленівських» ресторанах у Парижі/

Поділитися:

У неділю, 14 листопада, о 17:30 глядачі телеканалу 1+1 побачать новий випуск «Мандруй Україною з Дмитром Комаровим». Телеведучий продовжить відкривати незвідані куточки Одещини та покаже, яких небезпечних створінь можна зловити у глибинах Чорного моря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дмитро Комаров про проєкт «Мандруй Україною»: «Моє завдання – показати маршрути, які реально повторити»

Одеса – місто гумору та веселощів, а головне – місто особливої колоритної атмосфери. Шикарна архітектура, колоритні дворики і, звичайно, море. У новому випуску проєкту Дмитро Комаров покаже незвичний драйвовий спосіб відпочинку, доступний для туристів – екстремальну риболовлю. Разом з командою професійних рибалок, телеведучий покаже  особливості цього виду відпочинку та особисто продемонструє, чому незабутні емоції після нього – гарантовані. Дмитро Комаров розповів:

У нас унікальна можливість переконатися в тому, що в Україні водяться скати-хвостоколи. Це дуже небезпечне живе створіння, адже у його хвості – отрута. Якщо він вдарить людину хвостом, то в деяких випадках це  може навіть коштувати життя.

Цікаво, що топ-5 найнебезпечніших істот, які водяться  у Чорному морі це – скат, чорноморська скорпена, звіздар, морський чорт і морський дракон. І зловити їх може кожен, навіть не бажаючи цього. У випуску професійні риболови поділяться практичними порадами, як правильно поводитися, якщо ви натрапили на когось із них, аби не постраждала ні людина, ні  морська істота. Професійний риболов з досвідом Олександр Слюсар прокоментував:

Морський дракон – це така маленька риба – з чорною короною на голові, а щодо больових відчуттів – це як скат і скорпена разом взяті. Я бачив чоловіка на пірсі, який зловив морського дракона, взяв у руки, бо подумав, що бичок, а  через 40 хвилин рука розпухла до ліктя і його терміново відвезли в лікарню.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За 10 років подорожей я такого не бачив: у новому випуску «Світу навиворіт» Комаров покаже страву, яку не ризикнув би з'їсти жоден українець

У другій частині випуску Дмитро Комаров вирушить до виноградної скарбниці  Одещини – селища Шабо. Телеведучий-мандрівник покаже глядачам закулісся винного виробництва в Україні та продемонструє, як народжується елітне вино, яке продається тільки в чотирьох ресторанах з зіркою  Мішлен у Парижі. Героргій Іукурідзе, нащадок династії виноробів, які займаються виробництвом вина на Одещині, розповідає:

 Наша місія показати, наскільки багаті та родючі українські землі, і що Україна вже зараз робить істинно величі  вина, які високо цінують у всьому світі.

 Не пропустіть новий випуск «Мандруй Україною з Дмитром Комаровим» вже цієї неділі о 17:30  на 1+1.

Новини по темі