Ревнива дружина ледь не зірвала зйомки проекту Міняю жінку

Міняю жінку
09:30
Пн-Пт

У новому випуску Міняю жінку дружинами обміняються кардинально різні родини

Поділитися:

Сьогоднішній обмін дружинами у реаліті Міняю жінку сколихне давні проблеми, які руйнують їхні подружжя. Так, у восьмому випуску проекту на тиждень обмін відбудеться у родинах з міста студентів  Вінниці та західноукраїнського центру торгівлі Хмельницького.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Міняю жінку естонська мама вшанує давньоукраїнських богів

Вінничани, Флора та її чоловік Клера, виховують троє дітей: Алізею, Габріелу та Крістіана. Їх сімейне життя насичене подіями: вечірками з друзями, шаленими танцями в нічних клубах. Але, як виявилось, усі ці розваги спонсорує дружина, адже Клера стверджує, що в Україні йому, як іноземцю, неможливо знайти роботу. У свою чергу, він нічим не допомагає дружині, ні у догляді за дітьми, ні у хатніх справах. Щоб закріпити свій авторитет у родині, Флора навіть підіймає руку на свого чоловіка та диктує йому правила поведінки.

У мене ідеальна родина, іншої просто не могло і бути. Сподіваюсь, що на час мого обміну, я потраплю в умови, в яких зможу відпочити, а Клера почне ще більше цінувати мене, - коментує Флора.

Ще одна пара, яка вирішила спробувати обмінятися сім’ями, кардинально відрізняється від своїх партнерів по проекту. Світлана та Олександр - власники невеликого сімейного бізнесу, які виховують сина Демида. Родина живе тихим та спокійним життям, а більшість часу проводить у домашніх справах.

Я хочу спробувати змінити чоловіка, щоб він був добрий та дарував мені подарунки. А Саша сподівається, що цей обмін змінить мене, додасть тепла та ніжності в наші сімейні відносини, - зазначає Світлана.

Як будуть розвиватися стосунки пари, і чи справді чоловік Флори вирішив зрадити жінці, через що зйомки проекту опиняться під загрозою зриву - дізнайтеся сьогодні о 22:00.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тато в декреті покаже майстер-клас українським матусям

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю