Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Україномовний серіал «Моя улюблена Страшко» -  адаптація всесвітньо відомого колумбійського серіального формату «Betty la fea» або «Ugly Betty», що в перекладі означає «Неприваблива Бетті».
Пн-Чт
20:45
ІНТЕРВ’Ю. Олександр Соколов про роль Макса у серіалі "Моя улюблена Страшко": "Якби не Настя, цей авантюризм був би невиправданим"

Актор Олександр Соколов, який грає роль Макса Бондаренка в "Моїй улюбленій Страшко", розповів, чим схожий на свого серіального героя, кого мріє зіграти ще та що він бачить особливого в головній героїні серіалу Насті.

«Жіноча дружба – це особливий вид мистецтва», – актриса Тетяна Малкова про дружбу з колегою по серіалу «Моя улюблена Страшко» Дар’єю Баріхашвілі

Актриса Тетяна Малкова, яка зіграла Олю у серіалі «Моя улюблена Страшко», висловилася у соцмережах на тему жіночої дружби.

ІНТЕРВ'Ю. Зірка серіалу «Моя улюблена Страшко» Дар’я Баріхашвілі: «Я вірю в жіночу дружбу. Так, як жінка може зрозуміти жінку, її ніколи не зрозуміє жоден чоловік»

Актриса Дар’я Баріхашвілі, яка зіграла роль Яніни у серіалі “Моя улюблена Страшко”, розповіла, чи вірить в жіночу дружбу, чи потрібно боротися за нерозділене кохання та в якому кіно мріє зіграти.

Зірка серіалу «Моя улюблена Страшко», актриса Дар’я Баріхашвілі святкує річницю стосунків зі своїм чоловіком: «Нам 10»

Актриса Дар’я Баріхашвілі, яка зіграла Яніну у серіалі «Моя улюблена Страшко», та її чоловік, актор Сергій Пономаренко сьогодні святкують річницю.

ІНТЕРВ'Ю. Актриса Ірина Поплавська про роль Насті Глушко у серіалі “Моя улюблена Страшко”: “Найбільш хвилюючою для мене була сцена першого поцілунку”

Актриса Ірина Поплавська, яка зіграла Настю Глушко у серіалі “Моя улюблена Страшко”, розповіла, як обирала професію, про образ своєї героїні та стосунки з актором Олександром Соколовим.

Ірина Поплавська прокоментувала чутки про стосунки з партнером по серіалу «Моя улюблена Страшко» Олександром Соколовим: «Я би сказала просто, що щастя любить тишу»

Актори Ірина Поплавська та Олександр Соколов, які зіграли головні ролі у серіалі «Моя улюблена Страшко», завітали сьогодні до «Сніданку з 1+1».