Команда проекту «На ножах» запустила соціальний проект у Житомирській області

Команда проекту «На ножах» запустила соціальний проект у Житомирській області
1plus1.ua

Ольга Фреймут і Діма Борисов перетворили ресторан у Житомирській області на заклад, що приноситиме користь місцевим жителям.

Поділитися:

У вчорашньому випуску реаліті «На ножах» телеведуча Ольга Фреймут та найкращий ресторатор України Діма Борисов рятували від краху заклад інтернаціональної родини, яка через проблеми у бізнесі втратила не тільки віру у свою мрію, але і взаєморозуміння у родині та повагу інших жителів.

Перевтілення ресторану «Гудзон» в місті Черняхів Житомирської області стало одним із найдивовижніших за всі випуски проекту. Заклад іракця Хамеда та його дружини-українки Катерини у Будинку культури, що не мав навіть вивіски, після роботи команди «На ножах» перетворився на справжній соціальний проект, який приноситиме користь місту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Донька Ольги Фреймут вразила схожістю з матір’ю (фото)

Занедбаний ресторан із недоброю славою став сучасним смарт-кафе Food Club, де місцеві жителі можуть не тільки смачно поїсти, але і попрацювати, пограти в ігри, подивитись фільми, і навіть послухати корисні лекції чи прийняти участь у різноманітних майстер-класах.

Крім того, у закладі передбачено дитячу зону, яких у Черняхові раніше не було. Дизайнери Олександр та Володимир Юдіни використали в інтер’єрі модний сірий колір у поєднанні з яскравим елементами, щоб створити творчу атмосферу, та принцип зонування для затишку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Діма Борисов поділився формулою успішного бізнесу

Відкриття Food Club у місті стало однією з найобговорюваніших подій серед місцевих жителів та зібрало перед Будинком культури чималий натовп. Подивитись на оновлений заклад приїхав навіть міський голова.

У перші години роботи бажаючих відвідати модне місце та скуштувати страви з оригінального меню, розробленим Дімою Борисовим, було стільки, що заклад уже не міг вмістити всіх гостей. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під час зйомок «На ножах-2» у Житомирі власник закладу звільнив всю команду

Цікаво, що перші майстер-класи у смарт-кафе Food Club провели дизайнери «На ножах» брати Юдіни, які показали, як «додати фарб» у життя та зі смаком оформити простір. 

Після зйомок реаліті «На ножах» у родині рестораторів з міста Черняхів сталися значні зміни. Так, команда проекту допомогла Хамеду позбутися відчуття провини, з яким він жив минулі 6 років. Хамед приїхав в Україну, щоб стали лікарем, та кинув навчання, а батьківські гроші вклав у ресторан. Команда «На ножах» влаштувала йому зустріч із сестрою, якій він вперше зізнався у скоєному.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ольга Фреймут номінована на звання найкращої телеведучої року

Крім того, телеведуча Ольга Фреймут поділилась жіночими секретами та мудрістю з дружиною Хамеда Катериною, щоб допомогти їй зрозуміти власні помилки у стосунках з чоловіком та навчитися надихати його на нові досягнення.

Як слалася доля інших ресторанів реаліті «На ножах» після участі в проекті дивіться у фінальному випуску цього сезону, а нові програми телеглядачі можуть побачити щовівторка о 22.00 на «1+1».