«Такої ще не було в Європі»: Якою буде головна ялинка України

Головна ялинка України 2019: Якою буде ялинка на Софійській площі
Фото: @ole_siam

Невдовзі центр міста перетвориться на Країну північного сяйва.

Поділитися:

Цього року до Нового року головну ялинку України висотою 25-27 м встановлять на Софійській площі, ще одну висотою 22 м – на Контрактовій.

«Ялинка може бути штучною, складальною – з невеликих гілок, як робили раніше. Або живою, яку ми, за традицією, привозили з лісництва на Івано-Франківщині. Наразі рішення остаточно не прийнято. Думаю, до 8 грудня визначимося. 10 грудня – це критична дата. До цього дня ялинки повинні стояти і на Софійській, і на Контрактовій площах. Але, запевняю, в будь-якому випадку вони будуть дуже красивими», – розповів Сегодня президент фестивалю Folk Ukraine Ігор Добруцький.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Новий рік і Різдво українці відпочиватимуть по три дні поспіль

Новорічне містечко у Києві (макет)

Також у центрі буде відкрита рекордна кількість фотозон – понад 70. Завітати до Резиденція святого Миколая можна буде на Контрактовій площі. Тут новорічне містечко оформлять у стилі творів відомої української художниці Марії Примаченко.

«На честь святого Миколая влаштуємо масштабний парад. 15 грудня він як ангел-хранитель моряків пропливе на красивому кораблі Дніпром. Ми його зустрічатимемо на прикрашеному причалі на Поштовій площі, діти вручать йому ключ від його резиденції. Туди святий попрямує під звуки духового оркестру і барабанів. Пройде парад вулицею Сагайдачного», – поділився Добруцький.

Новорічне містечко у Києві (макет)

19 грудня Святий Миколай прийде на Софійську площу, де й засяє головна ялинка країни з унікальною ілюмінацією.

«Такої ще не було в Європі, ми першими її встановлюємо. Раніше використовували 10 кілометрів гірлянд, а цього року їх буде чотири. Але світловіддача, холодне і біле світло будуть, як у гірлянди в 10 кілометрів. Іграшки на ялинці будуть у вигляді кристалів, срібних і білих відтінків, заввишки 35-50 сантиметрів. Всього на новорічному дереві буде до 10 тонн прикрас. Ще на Софійській розмістимо яскраві арт-конструкції, вони світитимуться різними кольорами, імітуючи полярне сяйво», – діляться організатори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 найкращих зимових фільмів для затишних вихідних

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю