“1+1 Україна” покаже авантюрну мелодраму “Ніхто не ідеальний” з Артуром Логаєм у головній ролі

Ніхто не ідеальний
20:30
з 4 березня

Вже цієї весни на “1+1 Україна” відбудеться премʼєра авантюрної мелодрами “Ніхто не ідеальний”.

Поділитися:

У новому серіалі глядачі побачать зірок серіалів “1+1 Україна” Валерію Ходос, Олексія Нагрудного, Анатолія Тихомирова. Головні ролі зіграли  молода українська акторка Тетяна Злова та відомий за проєктом “Моя улюблена Страшко” і переможець “Танців із зірками” Артур Логай. Історія розкаже про дівчину, яка прагне справедливої помсти, аби відновити правду про свою сімʼю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цікаві факти про серіал "Свати. Абсолютно польська історія", який покажуть на "1+1 Україна"

Напередодні свого 18-річчя Саша приїжджає в будинок свого дядька, щоб вступити в права спадкоємиці і отримати свою половину сімейного бізнесу. Однак її очікування на теплий та радісний прийом виявляється ілюзією. Приїзд Саші стає причиною закінчення спокійного життя будинку, розкриттям таємниць минулого та початком нової історії кохання. Деякі члени сімʼї готові на все, аби позбутись небажану гостю. Проте дівчина не відступиться. Вона розробляє свій план гри, спрямований на помсту кривдникам, розкриття таємниць родини, відновлення правди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Для “Ціни втечі” вчилась володіти холодною зброєю”:  зірка нового серіалу на “1+1 Україна” Анна Іванова розповіла про те, на що готова заради ролі та нове покоління акторів

Ніхто не ідеальний

Виробництвом серіалу займалась Art Forms Production на замовлення телеканалу “1+1 Україна”. Продюсери від “1+1 Україна” - Інна Кондратюк, Олеся Пазенко. Головний продюсер та авторка сценарію – Тетяна Гнєдаш, режисер - Аліна Чеботарьова, оператор-постановник - Костянтин Воробйов.

Не пропустіть премʼєру нової авантюрної мелодрами “Ніхто не ідеальний” вже цієї весни на “1+1 Україна”.

Ніхто не ідеальний

Ніхто не ідеальний

Новини по темі