Залучаючи таких працівників, бізнес підвищуватиме свою продуктивність й ефективність: 1+1 media ініціює масштабний соціальний проєкт Життя після шрамів
1+1 media анонсує запуск масштабного соціального проєкту Життя після шрамів та збирає досвід українських роботодавців: усі деталі
1+1 media анонсує запуск масштабного соціального проєкту Життя після шрамів — ініціативи, що покликана допомогти ветеранам та ветеранкам на шляху повернення до цивільного життя, а також систематизувати унікальний досвід українських роботодавців у взаємодії з цією цільовою авдиторією.
Ініціатива заснована на більш ніж 10-річному релевантному досвіді 1+1 media в комунікації з ветеранами та ветеранками й включатиме різноманітні формати: від спецпроєктів на диджитал-платформах і Київстар ТБ, соціальної реклами, тематичних партнерств з українським бізнесом, до інтеграції в телевізійні програми й рубрики.
«Проєкт є важливим кроком у розбудові суспільства без барʼєрів й у створенні сприятливих умов для ветеранів та ветеранок, допомагаючи їм успішно інтегруватися в цивільне життя та впоратися з проблемами, які виникають на цьому шляху. Слоган проєкту — у цивільному житті — ти не один, тож практичними діями, не словами, ми будемо робити все можливе, аби наші захисники й захисниці почувалися комфортно, проходячи цей шлях адаптації», — зазначає генеральний директор 1+1 media Ярослав Пахольчук.
У медіакомпанії анонсують, що першим кроком у масштабуванні проєкту назовні, який уже тривалий час впроваджується всередині 1+1 media, буде створення диджитал-довідника для роботодавців спільно з сайтом для пошуку роботи robota.ua. Його мета — зібрати унікальний досвід українського бізнесу у взаємодії з ветеранами та ветеранками.
«Проєкт Життя після шрамів став можливим завдяки ідеям наших працівників і їхньої залученості до корпоративного життя, а також, першочергово, завдяки нашим захисникам і захисницям. Ми багато волонтеримо, багато допомагаємо війську, впроваджуємо важливі зміни всередині та готові ділитися цим досвідом з іншими. Щобільше, маючи великі медійні потужності, ми хочемо ще більше розповідати про свідомий український бізнес, який системно працює з ветеранами та ветеранками, адже такі соціальні партнерства — один з векторів нашої комунікаційної стратегії», — прокоментувала Ольга Захарова, директорка зі стратегічного маркетингу 1+1 media та генеральна продюсерка телеканалу 1+1 Україна.
Онлайн-документ міститиме практичні рекомендації, кейси й стратегії роботодавців, які успішно адаптували свої робочі процеси й політики для інтеграції ветеранів та ветеранок у свої команди. 1+1 media спільно з robota.ua забезпечить широку дистрибуцію цього ресурсу для всіх зацікавлених сторін, висвітлюючи важливі проєкти свідомого українського бізнесу й надихаючи роботодавців, які тільки починають системно працювати з ветеранами та ветеранками.
Долучитися до створення диджитал-довідника Життя після шрамів можуть українські бізнеси, які мають релевантний досвід з реінтеграції ветеранів та ветеранок. Заповнити анкету можна за посиланням. Збір кейсів триватиме до кінця 2024 року.
«Питання інтеграції ветеранів та ветеранок у цивільне робоче середовище — це не лише про соціальну відповідальність, це про нову реальність, з якою рано чи пізно зустрінеться кожна компанія в Україні. Розвиток ветеранських програм — це інвестиція в майбутнє. Ветерани та ветеранки приносять з собою непохитну волю, мужність і прагнення до нових звершень. Вони знають справжню цінність праці, командного духу й відданості. Залучаючи таких працівників, бізнес отримує не лише кваліфікованих і мотивованих фахівців, але й підвищує свою продуктивність й ефективність. Підтримка ветеранів демонструє соціальну відповідальність компанії, підвищуючи її репутацію серед клієнтів, партнерів та інвесторів. Це також покращує робочу атмосферу, створюючи середовище взаємодопомоги та взаємоповаги», — зазначила директорка з персоналу robota.ua Марина Головко.
Зазначимо, що від початку повномасштабної війни діяльність robota.ua націлена на впровадження рішень, які допомагатимуть ветеранам та ветеранкам знайти роботу, а роботодавцям — релевантних співробітників. Так, влітку 2024 року компанія додала спеціальні інструменти й функції до порталу, аби зробити цей пошук комфортним і швидким.
Основні майданчики проєкту Життя після шрамів — Facebook та Instagram 1+1 media, 1+1, 2+2, платформа кіно та телебачення Київстар ТБ, новинні сайти ТСН.ua, УНІАН, Главред і 1+1, телеканали 1+1 Марафон, 1+1 Україна, 2+2, ТЕТ та інші. Партнери проєкту — Міністерство у справах ветеранів України, платформа з пошуку роботи robota.ua, Український ветеранський фонд, ГО Серце Азовсталі, ГО Безбарʼєрність і спільнота Бізнес без бар'єрів, об'єднана навколо ініціативи першої леді Олени Зеленської Без бар'єрів, онлайн-платформа кіно та телебачення Київстар ТБ, мережа магазинів INTERTOP.