1+1 media спільно з L’Oréal Україна провели спортивний забіг онлайн

1+1 media спільно з L’Oréal Україна провели спортивний забіг онлайн

У період з 8 по 10 жовтня 1+1 media спільно з компанією L’Oréal Україна провели дистанційний корпоративний забіг, об’єднавши 200 бігунів з усіх куточків України.

Поділитися:

Група 1+1 media як соціально відповідальна компанія продовжує серію заходів, що мають на меті популяризацію здорового способу життя та корисних звичок серед працівників. Цього разу медіагрупа спільно з компанією L’Oréal Україна провели спортивний челендж «1+1 media&L’Oréal Run Cup», до якого долучилося 200 бігунів – працівників та їхніх рідних, які сумарно здолали 1000 км.

«1+1 media з 2017 року активно реалізовує стратегію з корпоративної соціальної відповідальності (КСВ), спираючись на п`ять пріоритетних напрямів: щасливі співробітники, якісна освіта, здорова нація, чисте довкілля та захист авторських прав. Для нас важливо, аби всі проєкти в межах кожного з напрямів мали позитивний вплив, проте в умовах пандемії особлива увага приділяється підтримці фізичного та ментального здоров’я працівників. Адже саме здоровий дух у колективі дає змогу отримувати вражаючі результати та підкорювати найамбітніші вершини. Тішить той факт, що до нас приєднуються і партнери-однодумці, які дозволяють спільними зусиллями масштабувати наші ідеї», – розповідає Аліна Марценюк, керівниця групи з корпоративної соціальної відповідальності 1+1 media.

Для того, аби всі учасники змогли безпечно та комфортно подолати обрану ними дистанцію у 500 м, 1, 5, 10, 15 та 21 км, організатори забезпечили їх стартовими пакетами з правилами участі, спортивним спорядженням і косметичними наборами. Крім того, протягом 3-х днів спортсмени отримували цілодобову підтримку від координаторів та професійного тренера, а також у загальному чаті ділилися порадами одне з одним. Учасники бігли у зручний для них час, самостійно обирали маршрут, таким чином не перетинаючись між собою.

«Здоров’я наших співробітників – пріоритет №1 для компанії. Формат корпоративного забігу спільно з 1+1 media дозволив учасникам подолати дистанцію у безпечний для них спосіб – з рідними та друзями, без скупчення великої кількості людей.  Ми були дуже раді об’єднати зусилля з соціально-відповідальним партнером та заохотити співробітників до активного та здорового способу життя», – зазначає Катерина Ануріна, спеціалістка з корпоративних комунікацій L’Oréal Україна.

«1+1 media&L’Oréal Run Cup» не лише перевершив очікування організаторів, створивши справжнє спортивне ком'юніті, а й об’єднав родини плюсівців і колективи партнерів.

Нагадаємо, що з моменту впровадження карантинних обмежень в Україні, група 1+1 media реалізувала ряд спецпроєктів: 30-денний спортивний челендж #ПлюсиБіжать, програму ментального здоров’я «Work&Life Balance», «Тижні здоров’я» в медіагрупі та ряд корпоративних забігів. Крім цього, у жовтні 2021 року 1+1 media анонсувала старт масштабної інформаційної кампанії «Вакцинуйся. Разом ми сильніші», яка включатиме в себе тематичні ролики із залученням зірок «плюсів», що транслюватимуться в ефірі усіх телеканалів групи, регулярні публікації на підтримку теми, а також продовження інформування про необхідність вакцинації населення через найпопулярніші телевізійні майданчики – у випусках ТСН, «Сніданок з 1+1», «Твій день», «Право на владу», «Танці з зірками» тощо.

Довідка про L’Oréal:

L’Oréal – №1 косметична Група у світі. В унікальному портфоліо компанії — 35 взаємодоповнювальних міжнародних брендів. Обсяг продажів Групи у 2020 році сягнув 27,99 млрд євро, а в її штаті працює 85 400 осіб.  Як світовий лідер у сфері краси компанія L’Oréal представлена в усіх каналах дистриб'юції: на ринку товарів масового попиту, в універмагах, аптеках, салонах краси, точках безмитної торгівлі та електронній комерції. Понад 4000 спеціалістів відділу Досліджень та Інновацій розробляють косметичні засоби з огляду на якість, ефективність та безпечність — ключовий елемент стратегії L’Oréal. Зобов'язання у межах програми сталого розвитку «L'Oréal в інтересах майбутнього» охоплюють амбітні цілі до 2030 року та мають на меті залучити усю її екосистему заради створення більш інклюзивного та сталого суспільства.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю