5 ефективних вправ для швидкого схуднення

Прості вправи, щоб швидко схуднути
unsplash.com

Зайві сантиметри розтануть, якщо повторювати ці вправи щодня.

Поділитися:

Щоб тримати свою фігуру у тонусі, достатьо приділяти декілька хвилин на день фізичним навантаженням. Ось декілька ефективних вправ, повторюючи які щодня, можна досягти чудових результатів. Тож, уперед!

Підйом сходами

Якщо припинити користуватися ліфтом, то ви вже отримаєте дуже хорошу вправу, яка чудово спалює зайві калорії. Піднімайтесь, переступаючи через одну сходинку щоразу, коли потрібно здолати декілька поверхів. Так ви долаєте потрібну вам відстань та робите фізичні вправи одночасно.

фото: unsplash.com

Присідання

Десяток присідань на день допоможе прибрати зайві сантиметри у стегнах та ногах. Встаньте прямо, руки витягніть вперед. Спину тримайте вигнутою. Відставте стегна назад так, ніби ви намагаєтеся сісти на стілець, і зігніть ноги в колінах. Присядьте вниз, так низько, наскільки це можливо, не відриваючи п’ят від підлоги.

Випади

Випади – це одна з кращих вправ для красивих і струнких ніг, яка повинна бути у вашій програмі. Просто виставте одну ногу вперед, одночасно зігнувши обидві ноги в колінах так, щоб та нога, яка залишилась позаду, була майже паралельною підлозі. Потім поверніться у вихідну позицію і повторіть з іншою ногою.

фото: pixabay.com

Планка

Унікальна вправа без жодного руху, яка відмінно допомагає спалити зайвий жир. Справа в тому, що під час стабілізації вашого тіла в одній позиції задіюється безліч різних м'язів, що сприяє схудненню. Просто прийміть упор лежачи, як під час звичайних віджимань, або зігнувши руки в ліктях, і старайтесь протриматися у такій позиції якомога довше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Насіння льону: Новий тренд у харчуванні для стрункої фігури

фото: unsplash.com

Віджимання

Після планки вже можна виконати і віджимання, щоправда для такої вправи необхідна хоча б мінімальна фізична підготовка. Класичні віджимання - це одна з кращих фізичних вправ в домашніх умовах, яка розвиває груди, плечі, трицепс, черевний прес, м'язи попереку і сідниць. Чому віджимання допомагають схуднути? Як ми вже зазначили, через те, що працювати починають чи не всі м’язи на тілі. Для цього їм потрібен кисень, відповідно пришвидшується метаболізм, і процес схуднення стає ефективнішим.

фото: pixabay.com

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Імбир для схуднення: Трендовий продукт для стрункої фігури

Дивіться у відео, як правильно робити заміри під час тренувань.

Новини по темі