Банк крові заповнений, медики готові до активних дій — головний лікар Інституту Амосова Сергій Сіромаха

Ірина Ванникова та Володимир Рабчун розповіли про банк крові у Інституті Амосова
pixabay.com/AhmadArdity

За останній тиждень у центрі Інституту Амосова здали кров 220 українців.

Поділитися:

«У нас все стабільно. Є підготовлене приймальне відділення та операційні. Всі наші співробітників дуже вмотивовані. Вони чергують і не виходять з клініки і готові надавати допомогу військовим і громадянам», — сказав Сергій Сіромаха вчора у прямому включенні під час інформаційного марафону на каналі 1+1 #uaразом. 

У прямому ефірі працювали ведучі 1+1 Володимир Рабчун та Ірина Ванникова. Телеведучі тепло зустрілися по відео зв’язку  з Сергієм Сіромахою. Всією країною у благодійній справі Твій День — Твоя Мрія телеведучі 1+1, медик з Інституту Амосова збирали кошти на відділення акушерської кардіології, де жінки з вадами серця можуть народжувати безпечно. Тепер ми рятуємо життя людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Флешмоб на підтримку армії: висловити подяку захисникам і захисницям може кожен

«Я дуже радий зараз вас всіх чути у такі буремні часи», — сказав Сергій Сіромаха. 

Сіромаха

«У нас вже тиждень відбувається заготівля крові. Завжди є дефіцит 4 та 1 групи крові. Та зараз ми зібрали банк і готові її застосовувати. Щоб стати донором потрібен паспорт або документ, що засвідчує особу. Бути здоровим і не мати хронічних захворювань. Щоб здати кров необхідно звернутися за телефоном донорського пункту Інституту за телефоном 098 0126400», — розповів головний лікар Інституту Амосова. 

Сіромаха

«В мирний час ми приймали 20—30 донорів на тиждень, тепер в 2—3 рази більше. Зараз в Інституті розробляють програму логістики — розглядають можливість виїздити мобільною бригадою, наприклад, в укриття метро — там де велике скупчення людей та за потреби набирати кров».

Разом до перемоги! Ми обов’язково вистоїмо завдяки Збройним силам України! 

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю