Благодійний проект Лідії Таран «Здійсни мрію» підкорив 11-ту країну світу

Благодійний проект Лідії Таран Здійсни мрію підкорив 11-ту країну світу | Здійсни мрію | 1+1

І втілив у життя мрію своєї підопічної!

Поділитися:

Підопічна проекту «Здійсни мрію» 11-тирічна Діана Письменна, яка бореться з важким захворюванням, відвідала Лондон, щоб здійснити свою мрію – побувати в притулку для тварин «Баттерсі». Дівчинка разом із мамою та куратором проекту «Здійсни мрію» Лідією Таран була в столиці Великої Британії чотири дні.

За цей час вона встигла вперше політати на літаку, відвідати Лондонський зоопарк, який вважається одним із найстаріших у світі, вперше в житті побачити і погратися з далматинцем у парку біля Букінгемського палацу та найголовніше – відвідати омріяний «Баттерсі». Діанка познайомилася з працівниками притулку, вони провели їй екскурсію корпусами, а ще довірили важливу місію – вигуляти песика.

Дівчинка поділилася своїми враженнями від побаченого: «Уявляєте, собаки живуть в окремих кімнатах, у кожної кімнати є свій номер, як у мультику! Там взагалі немає неприємного запаху, в деяких корпусах є спеціальні розпилювачі аромату кави. А для хворих собачок підстеляють матраци, ковдри, щоб їм зручніше було. Дуже хочу створити в Україні такий самий притулок!».   

Здійснення мрії не просто потішило дівчинку, а й реально допоможе тисячам українських пухнастиків! У подорож команда проекту «Здійсни мрію» запросила засновницю «Сіріуса» – найбільшого притулку для тварин в Україні, Олександру Мезінову: «Я побачила притулок, на який варто рівнятися під час реконструкції нашого «Сіріуса». «Баттерсі» вже 150 років, за цей час він врятував три мільйони котів і собак! Там зовсім інший рівень умов і для тварин, і для персоналу, і для відвідувачів. Сам притулок існує виключно за гроші меценатів. Я дуже вірю, що мрія Діани допоможе нашому українському притулку стати кращим. А сама Діанка стане ініціатором створення аналогу «Баттерсі» в Україні. Тож шукаємо меценатів для цього!».

Наприкінці подорожі Олександра запросила дівчинку стати агентом змін для її притулку.

Допоміг здійснити мрію Діанки – чарівник, генеральний менеджер ради Банківської групи Альфа-Банку, головний меценат проекту Іван Світек, який зустрівся з дівчинкою в Британії та прогулявся по зоопарку: «Мене вразила мрія Діанки. Їй всього 10 років, та, не зважаючи на проблеми зі здоров’ям, вона прагне допомагати іншим. Мрія Діани не про благо для себе, а про щастя для тварин».

До організації здійснення мрії також долучилися представники українського посольства у Великій Британії.

Сама Діана родом із села Карапиші Київської області. До восьми років дівчинка була здоровою та активною дитиною. Але одного разу вона прокинулась і не могла зігнути ручки протягом трьох днів. Лікарі діагностували в неї ювенільний ідіопатичний артрит і поліартрит.

Тепер Діані постійно треба лягати в лікарню на обстеження та лікування, щотижня мама робить їй уколи. Дівчинка вживає багато ліків і проходить гормональну терапію, через що в неї погіршився стан здоров’я. А торік помер Діанин тато, що стало справжнім ударом для неї та її мами.  

Від хвороби дівчинку відволікають домашні улюбленці. Діана обожнює дивитись програми про тварин, хоче стати ветеринаром і створити свій притулок. Удома Діана має двох собак – Графа та Ніку.  

Мрія відвідати лондонський «Баттерсі» з’явилася в дівчинки, коли ще зовсім маленькою дивилася мультфільмом «101 далматинець». Саме там розгорталися основні події. Згодом дівчинка почала дізнаватися більше інформації про притулок із телепрограм та інтернету.

До речі, за результатами дослідження «Про що мріють діти», проведеного UMG на замовлення проекту «Здійсни мрію», 15% дітей мріють під час перегляду мультфільмів і відео.

Велика Британія стала 11-тою країною на карті проекту «Здійсни мрію». До цього мрії підопічних втілювалися в Бразилії, ОАЕ, Франції, Іспанії, Америці, Казахстані,  Чехії, Єгипті, Болгарії та Україні.

Більше про історію дівчини дізнайся в сюжетах ТСН:

Новини по темі