"Це жах, від якого я хочу прокинутися", — Андрій Шевченко зі сльозами на очах дав інтерв'ю італійському телеканалу про війну в Україні

Андрій Шевченко дав інтерв'ю італійському телеканалу про війну в Україні та не стримав сліз
Instagram/andriyshevchenko

Футболіст Андрій Шевченко розповів італійському каналу, що зараз відбувається в Україні.

Поділитися:

Український футболіст та ексголовний тренер збірної України по футболу Андрій Шевченко дав інтерв'ю італійському телеканалу та, не стримуючи сліз, розповів про російсько-українську війну. Родичі футболіста, який зараз закордоном, розповідають усі події, які зараз відбуваються в Україні:

Це жах, від якого я хочу прокинутися. Міста бомблять, вбивають дітей та літніх людей, які не можуть виїхати. Це схоже на страшний сон, здається, що завтра я прокинусь і повернуся до нормального життя, але я розумію, що цього не станеться... Така реальність.

Андрій Шевченко також наголосив, що стати по-справжньому вільними та стати частиною цивілізованої Європи — це рішення народу України, тож він бореться та буде це робити й надалі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Девід та Вікторія Бекхеми допомагають українським матерям та дітям: ініціювали збір коштів

Крім того, футболіст нещодавно на своєму інстаграм-акаунті написав, що зараз необхідно підтримувати Україну, і це можна зробити через організацію Червоний Хрест:

Як відомо, зараз, в Україні триває повномасштабна війна. Мій народ і моя родина зазнають нападу. Україна та її населення хочуть миру. Прошу вас підтримати нашу країну і народ. Миру немає меж, бо те, що нас об’єднує, міцніше того, що нас роз’єднує. Підтримаймо постраждалих людей через Червоний Хрест.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю