Дмитро Комаров переміг у номінації XXL Men's Awards 2018

 Дмитро Комаров переміг у номінації XXL Men's Awards 2018

Ведучий 1+1 здобув перемогу в категорії «Обличчя з екрана».

Поділитися:

Вчора, 24 квітня, відбулося нагородження XXL Men's Awards 2018. Редакція журналу XXL вже вдруге виділяє чоловіків, які вирізняються бездоганним смаком до життя, умінням в будь-якій ситуації зробити правильний вибір і заслужити загальне визнання, відзначаючи їхні заслуги і визначаючи переможців у різних номінаціях.

Найвідоміший мандрівник країни, ведучий тревел-шоу Світ навиворіт Дмитро Комаров отримав перемогу в категорії «Обличчя з екрана». Вручила нагороду Дмитру українська співачка, ведуча шоу Розсміши коміка. Діти Настя Каменських. 

«Друзі мої! Велике вам пасибі за вчорашнє голосування! Нагорода XXL Men's Awards 2018 - наша. Вчора ви не дарма так активно голосували. Результат - перемога в номінації «Обличчя з екрана». Для мене це насамперед ваша висока оцінка програми Світ навиворіт і всієї нашої маленької команди. Дякую кожному з вас за голоси, любов і дружбу», - коментує свою перемогу Дмитро. 

Нагадуємо, що номінантами цієї категорії також були Юрій Горбунов, Влад Яма, Олександр Денисов, Володимир Зеленський, Ігор Ласточкін та Сергій Притула.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Комаров та Горбунов стали номінантами XXL MEN’S AWARDS

Новини по темі