Подивились у 30 країнах: стрічка Довга Доба Алана Бадоєва та 1+1 Україна зібрала майже 2 млн грн на потреби ЗСУ

Документальний фільм Довга Доба зібрав майже 2 мільйони гривень на потреби українських захисників

Документальний фільм Довга Доба зібрав майже 2 мільйони гривень на потреби українських захисників

Поділитися:

Документальний фільм Алана Бадоєва та 1+1 Україна Довга Доба зібрав майже 2 мільйони гривень на потреби українських захисників. За зібрані від показу кошти придбали евакуаційний автомобіль для медиків 3 ОШБр.

Зокрема, завдяки показу документальної стрічки у всьому світі вдалося зібрати 1 949 571, 94 грн на потреби українських військових. Відомо, що фільм подивилися у більш ніж 30 країнах.

«Покази ще тривають, і весь цей час я відчуваю максимальну підтримку від глядачів і українських, і закордонних. Правда про нашу нескінченну Добу шириться світом, а ще надважливо, що це нам дає змогу допомагати в медичній евакуації наших поранених воїнів», - каже режисер стрічки Алан Бадоєв.

За підтримки партнерів Multiplex та monobank, кінофестивалів Cinema for Victory, Planeta Kino та благодійного фонду Future for Ukraine, а також аукціону, проведеному у межах заходу клубу Inspira, вдалося придбати та повністю обладнати для медичної евакуації тяжко поранених військових автівку Land Rover.

Довга доба

«Автівки цього типу є універсальними, тому що поєднують дві найважливіші характеристики: прохідність і комплектацію салону, адаптовану під евакуацію тяжкопоранених бійців. Вона повністю оснащена необхідним медичним обладнанням та готова до роботи. Ця автівка працюватиме та рятуватиме життя бійців на Харківському напрямку, де ворог щодня штурмує наші позиції», — коментує начальник медичного пункту іншого штурмового батальйону 3 ОШБр Денис Махно.

Документальна стрічка Довга доба - це драма, створена на основі 200 годин відеоматеріалів, знятих простими українцями на їхні смартфони по всій країні під час повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року. Це «капсула часу», яка свідчить про злочини Росії очима українців, і які не має забути світ.

Раніше Алан Бадоєв розповів про свою документальну стрічку в ЖВЛ Представляє у Сніданку з 1+1, який виходить по буднях з 06:30 до 09:30 на 1+1 Україна.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: “Я була в сльозах і пережила великий спектр емоцій”: Олена Зеленська про фільм Алана Бадоєва “Довга Доба”

Новини по темі