Допрем’єрний показ історичної драми «Чорний ворон»: Перші враження

Допрем’єрний показ історичної драми «Чорний ворон»: Перші враження

Довгоочікувану стрічку знято за однойменним романом Василя Шкляра.

Поділитися:

Напередодні прем’єри фільму «Чорний ворон» канал 1+1 спільно з «Кіноманією» у київському кінотеатрі «Оскар» зібрав на допрем’єрний показ стрічки перших глядачів. «Чорний ворон» відтворює одну зі сторінок української історії — боротьбу українських повстанців проти радянської влади у 1920-х роках. У центрі сюжету — історія життя Івана на прізвисько Ворон, якому випала доля стати учасником повстанського руху часів Холодноярської республіки. Одвічна жага українців до волі не дає головному герою залишатись осторонь важливих подій, які розгортаються в його селі. Тому він відважно жертвує спокоєм та сімейним затишком і починає запеклу боротьбу за незалежність рідної землі, волю та майбутнє українців і власної родини.

Серед гостей, що прийшли підтримати команду проекту та порівняти два різних прочитання історії про Чорного ворона, були зірки українського шоу-бізнесу та музиканти: гурти «Океан Ельзи» та «Скай», ведучі телеканалу 1+1 Єгор Гордєєв, Соломія Вітвіцька, Богдан Юсипчук, Святослав Гринчук, а також українські політики, серед яких Міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський, заступник Міністра внутрішніх справ Анатолій Геращенко, та політик Микола Княжицький. На допрем’єрний показ фільму запросили майбутніх захисників України, студентів військових вишів.

На вході гостей зустрічали актори-холодноярці, які були вдягнені в автентичні костюми головних героїв фільму. Вони запитували у гостей пароль, який став одним з головних фраз стрічки — «Воля України – або смерть!». Гості мали змогу поринути в атмосферу фільму, адже для декорування зали використали справжній реквізит, задіяний у стрічці. Серед вишуканої сучасної кухні, гості мали змогу посмакувати справжньої польової каші холодноярців.

Напередодні показу генеральний продюсер фільму, почесний президент «1+1 медіа» Олександр Ткаченко розповів про своє бачення фільму та подякував команді, яка працювала над його створенням:

«Кажуть, що надія вмирає останньою. Я додам, що надія вмирає, якщо за неї не борються. Власне, про це фільм. Я дуже вдячний усій знімальній групі, усім акторам, виконавцям і тим, хто брав участь у створенні цієї стрічки. Великий вам уклін. Ілюзія цього великого екрана полягає в тому, що він не передає усіх емоцій, які вкладали автори та всі, хто створювали цю стрічку. Та тільки вам судити про те, що ми змогли зробити. Цей фільм про те, що завдяки таким героям сталася ця країна. Слава Україні!».

Ведучою заходу стала Марічка Падалко, яка підкреслила символічну дату прем’єри фільму напередодні дня Збройних Сил України.

Режисер фільму Тарас Ткаченко зазначив, що стрічка має стати своєрідним прикладом для тих, хто сьогодні служить країні:

«Коли знімали фільм, ми розуміли, що зараз ці посили, ці приклади дуже потрібні людям. Це кіно, яке повинно було прокреслити внутрішню межу в нас самих, і мені здається, воно це робить».

Стрічку транслювали одразу в кількох залах. Після фільму гості аплодували команді проекту стоячи, а потім дякували за емоції від перегляду режисерам та акторам особисто.

Про свої враження розповів і виконавець головної чоловічої ролі у фільміТарас Цимбалюк:

«Я дивився, і в мене прискорювалося серцебиття. Оскільки це мій перший повний метр, ще й така актуальна тема, про яку я знаю з дитинства, — це подія для всієї нашої сім’ї. Я вкотре відчуваю радість i водночас величезну відповідальність, яка лягла на мої плечі. Я переконуюся, яка класна команда взялася за все це: оператори, режисери, художники… Грим, костюми – це бездоганна робота».

А режисер Тарас Ткаченко після перегляду відзначив, що враження суперечливі, бо на прем’єрі тебе завжди хвалять, а це трохи насторожує: «Ти не знаєш, чи це правда, чи це просто хороші слова. Але я заглядаю людям в очі і бачу, що кіно триває після того, як вони його подивилися. Я бачу їхній погляд всередину – це добрий знак, це значить, що кіно їх зачепило, змушує їх думати і повільно осідає – значить воно бере за душу, і мені здається, воно знайде свою дорогу до глядача».

На жаль, Василь Шкляр цього дня був у відрядженні і не зміг відвідати допрем’єрний показ фільму, та його присутність на заході була закадровою, адже історичні коментарі у стрічці звучали голосом автора роману.

Дивись «Чорний ворон» на екранах кінотеатрів вже з 5 грудня.

Канал 1+1 дякує ARTWINERY.

ARTWINERY – нове ім‘я відкриває нові сторінки історії України.

Більше цікавого про стрічку читай на сайті:

1. 10 фактів про фільм «Чорний ворон», які переконають тебе піти на прем’єру

2. 

3. 

4. 

Новини по темі